×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Recenzje saloników


10/04/2016 14:28
Recenzja: Etihad Premium Lounge w Abu Zabi
Nowoczesny design, świetny bufet i bezpłatne zabiegi dla gości w Six Senses Spa to cechy wyróżniające Etihad Premium Lounge na lotnisku w Abu Zabi - głównej bazie Etihad Airways, jednej trzech największych linii lotniczych z Zatoki Perskiej.
01/11/2015 12:23
Recenzja: Singapore SilverKris Lounge na Heathrow
"Dom, gdy jesteś poza domem" - to główna koncepcja saloników linii Singapore Airlines. Według nas ten zaprojektowany przez firmę ONG&ONG nowy salon SilverKris na londyńskim Heathrow w pełni zapewnia poczucie "bycia w domu" i zasługuje na pięć gwiazdek.
30/08/2015 16:50
Recenzja: Business lounge Air France w Paryżu-CDG
Dużo miejsc, dobra kuchnia, udogodnienia dla dzieci, masaże i duże łazienki - business lounge Air France dla pasażerów lotów długodystansowych na lotnisku Paryż-CDG spełnia najwyższe standardy. Ale salon dla pasażerów lotów europejskich jest dużo gorszy.
09/08/2015 16:55
Recenzja: KLM Crown Lounge 25 w Amsterdamie
Zaprojektowane przez prestiżową holenderską firmę designerską Studio Linse poczekalnie biznesowe KLM Crown Lounge na lotnisku w Amsterdamie wyróżniają się przestronnością i praktycznym połączeniem funkcji gastronomicznej, wypoczynkowej i biznesowej.
26/07/2015 15:34
Recenzja: Senator Lounge we Frankfurcie
Dyskretna, biznesowa elegancja charakteryzująca Lufthansę, doskonałe warunki do pracy i do wypoczynku - taki jest salon biznesowy Senator Lounge w strefie Schengen na lotnisku we Frankfurcie. Jednak bywa zatłoczony, a oferta gastronomiczna jest słaba.
03/02/2015 08:36
Recenzja: Al Mourjan Lounge w Dosze
Nawet 1000 pasażerów może w ciągu godziny obsłużyć salonik biznesowy Al Mourjan na nowym lotnisku Hamad International w Dosze. Z jego luksusu korzysta więcej osób, niż maja pasażerów niektóre polskie lotniska.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie