×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Recenzje saloników


25/11/2016 10:57
Recenzja: The Lounge by Luxair w Luksemburgu
Malutkie lotnisko w Luksemburgu ma tylko jeden salonik biznesowy - równie kompaktowy jak wszystko inne w tym kraju. Oferta gastronomiczna jest bardzo skromna, ale salonik nadrabia bardzo komfortowymi fotelami i szybkim internetem.
03/11/2016 08:37
Recenzja: Swiss Lounge w Nowym Jorku-JFK
Swiss Lounge na lotnisku im. J.F. Kennedy'ego w Nowym Jorku to poczekalnia biznesowa prowadzona przez Swiss International Air Lines dla pasażerów linii z sojuszu Star Alliance odlatujących z Terminala 4. 
22/10/2016 18:18
LOT: Strefa Premium Beauty w Polonezie
Polskie Linie Lotnicze LOT we współpracy z Yonelle uruchomiły strefę Premium Beauty w należącej do przewoźnika poczekalni biznesowej Polonez na lotnisku Chopina.
04/10/2016 08:53
Recenzja: CPH Apartment Lounge w Kopenhadze
CPH Apartment Lounge to jedna z kilku poczekalni biznesowych działających w Terminalu 2 lotniska w Kopenhadze. Jak zawsze w Skandynawii, wyróżnia się ciekawym designem. Problemem jest natomiast słaba oferta gastronomiczna.
23/09/2016 10:54
Recenzja: Vietnam Airlines Lotus Lounge w Hanoi
Vietnam Airlines Lotus Lounge to jedna z dwóch poczekalni biznesowych dostępnych w strefie odlotów terminala międzynarodowego na lotnisku Noi Bai w Hanoi. Wystrojem nie zachwyca, ale oferuje świetną obsługę i wystarczający serwis.
05/09/2016 08:29
Recenzja: Swiss Senator Lounge E w Zurychu
Otwarty taras z widokiem na płytę lotniska i Alpy, mnóstwo świetnie zaprojektowanej przestrzeni i świetnie zaopatrzony whisky bar - warunki oczekiwania na loty dalekodystansowe w bazie Swissa w Zurychu są naprawdę dobre.
12/08/2016 10:26
Recenzja: Al Safwa First Class Lounge w Dosze
Ogromna przestrzeń, elegancki, minimalistyczny wystrój i profesjonalna obsługa to cechy wyróżniające Al Safwa First Class Lounge - poczekalnię przeznaczoną wyłącznie dla pasażerów pierwszej klasy Qatar Airways na lotnisku w Dosze.
02/08/2016 09:24
Recenzja: Business lounge w Katowicach

Znajdujący się w terminalu B lotniska w Katowicach business lounge to komfortowa poczekalnia, wystarczająca dla lotniska regionalnego. Warto zapłacić za wstęp, nawet jeśli nie przysługuje nam wejście w ramach biletu lub programu lojalnościowego. 

11/06/2016 18:49
Recenzja: Skylounge w Modlinie
Lotnisko w Modlinie nie kojarzy się z pasażerami biznesowymi i szukającymi luksusu. Ale liczba osób podróżujących stamtąd służbowo rośnie, a od pół roku mają oni do dyspozycji bardzo komfortowy salon business lounge.
14/05/2016 09:14
Recenzja: Star Alliance Lounge w São Paulo-Guarulhos
Przestronne, nowoczesne wnętrza i przyzwoity wybór przekąsek to oferta Star Aliiance Lounge - salonu biznesowego przeznaczonego dla podróżnych odlatujących z Terminalu 3 największego brazylijskiego lotniska São Paulo-Guarulhos.

10/04/2016 14:28
Recenzja: Etihad Premium Lounge w Abu Zabi
Nowoczesny design, świetny bufet i bezpłatne zabiegi dla gości w Six Senses Spa to cechy wyróżniające Etihad Premium Lounge na lotnisku w Abu Zabi - głównej bazie Etihad Airways, jednej trzech największych linii lotniczych z Zatoki Perskiej.
01/11/2015 12:23
Recenzja: Singapore SilverKris Lounge na Heathrow
"Dom, gdy jesteś poza domem" - to główna koncepcja saloników linii Singapore Airlines. Według nas ten zaprojektowany przez firmę ONG&ONG nowy salon SilverKris na londyńskim Heathrow w pełni zapewnia poczucie "bycia w domu" i zasługuje na pięć gwiazdek.
30/08/2015 16:50
Recenzja: Business lounge Air France w Paryżu-CDG
Dużo miejsc, dobra kuchnia, udogodnienia dla dzieci, masaże i duże łazienki - business lounge Air France dla pasażerów lotów długodystansowych na lotnisku Paryż-CDG spełnia najwyższe standardy. Ale salon dla pasażerów lotów europejskich jest dużo gorszy.
09/08/2015 16:55
Recenzja: KLM Crown Lounge 25 w Amsterdamie
Zaprojektowane przez prestiżową holenderską firmę designerską Studio Linse poczekalnie biznesowe KLM Crown Lounge na lotnisku w Amsterdamie wyróżniają się przestronnością i praktycznym połączeniem funkcji gastronomicznej, wypoczynkowej i biznesowej.
26/07/2015 15:34
Recenzja: Senator Lounge we Frankfurcie
Dyskretna, biznesowa elegancja charakteryzująca Lufthansę, doskonałe warunki do pracy i do wypoczynku - taki jest salon biznesowy Senator Lounge w strefie Schengen na lotnisku we Frankfurcie. Jednak bywa zatłoczony, a oferta gastronomiczna jest słaba.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie