Travel retail

Aelia uruchomiła sklep internetowy. Zniżki do 20 proc.
15 września 2020 18:49
Aelia uruchomiła sklep internetowy. Zniżki do 20 proc. Sieć Aelia Duty Free uruchomiła swój sklep online. Na pierwszych klientów czeka promocja -20 proc. na wybrane produkty. A wszystkie zamówienia zostaną dostarczone gratis pod wskazany adres.
PPL wycofuje Baltonę z GPW
12 maja 2020 08:30
PPL wycofuje Baltonę z GPW Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze", jedyny akcjonariusz Batony SA, wycofuje spółkę z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie
Baltona całkowicie przejęta przez PPL
23 kwietnia 2020 14:04
Baltona całkowicie przejęta przez PPL Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona poinformowało o całkowitym zakupie spółki przez Polskie Porty Lotnicze.
Idealny prezent na Walentynki? Biżuteria od najciekawszych polskich projektantów
14 lutego 2020 08:53
Idealny prezent na Walentynki? Biżuteria od najciekawszych polskich projektantów Walentynki to wyjątkowe święto miłości i jednocześnie doskonała okazja do okazania ciepłych uczuć swoim najbliższym. Dzień Świętego Walentego obchodzony jest niemal na całym świecie, a zwyczaj ten już na dobre zadomowił się w Polsce.
Baltona coraz bliżej PPL
18 grudnia 2019 12:08
Baltona coraz bliżej PPL Spółka Baltona sprzedała udziały w CDD Holding B.V oraz Liege Airport Shop BVBA. Był to jeden z warunków przejęcia spółki przez Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze".
Baltona: Fashion Boutique na Lotnisku Chopina
25 października 2019 09:10
Baltona: Fashion Boutique na Lotnisku Chopina Pasażerowie odlatujący z warszawskiego Portu Lotniczego im. F. Chopina od kilku miesięcy mają możliwość zapoznania się z ofertą polskich projektantów. Stworzone przez firmę Baltona butiki oferują produkty zarówno uznanych w świecie mody nazwisk, jak i nowych, obiecujących marek.
PPL wzywa do wykupu akcji Baltony
16 października 2019 11:20
PPL wzywa do wykupu akcji Baltony Zgodnie z umową zawartą 8 października br. Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze" ogłosiło wezwanie na wszystkie akcje Baltony SA.
Zawarto umowę zakupu Baltony przez PPL
08 października 2019 20:39
Zawarto umowę zakupu Baltony przez PPL Dziś (8.10) Baltona S.A. poinformowała o zawarciu umowy inwestycyjnej z Przedsiębiorstwem Państwowym "Porty Lotnicze" (PPL). Zgodę na transakcję wydać musi Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
PPL kupuje Baltonę
02 października 2019 09:35
PPL kupuje Baltonę Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze" (PPL) ma zakupić akcje notowanej na warszawskiej giełdzie Baltony S.A.
Nowy inwestor w Baltonie?
27 czerwca 2019 14:12
Nowy inwestor w Baltonie? Operator sklepów lotniskowych Baltona jest bliska pozyskania nowego inwestora. W czerwcu właściciel firmy podpisał list intencyjny w tej sprawie.
Lagardére wygrało przetarg na lotnisku w Pradze
26 czerwca 2019 09:30
Lagardére wygrało przetarg na lotnisku w Pradze Lotnisko w Pradze ogłosiło wybór przyszłego operatora sklepów wolnocłowych. Zwycięzcą przetargu została firma Lagardére Travel Retail.
Lagardère Duty Free Polska opowiada o sprzedaży w branży lotniskowej
09 maja 2019 16:47
Lagardère Duty Free Polska opowiada o sprzedaży w branży lotniskowej Wczoraj (8.05) w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się konferencja „Sprzedaż oparta na wartościach” zorganizowana przez Lagardère Duty Free Polska, operatora sklepów wolnocłowych na lotniskach jak np. Aelia Duty Free.
Baltona z nową strefą handlową na lotnisku w Montpellier
09 maja 2019 09:20
Baltona z nową strefą handlową na lotnisku w Montpellier
Spółka Baltona otworzyła nową strefę handlową na lotnisku w Montpellier we Francji. Powierzchnia lokalu polskiego operatora to prawie 420 m2, a umowa między Baltoną a Portem Lotniczym Montpellier została zawarta na 10 lat.
Raport na temat rynku lotniskowego handlu detalicznego
18 kwietnia 2019 17:44
Raport na temat rynku lotniskowego handlu detalicznego Wiodący podmiot zajmujący się badaniami rynku, Zion Market Research opublikował raport dotyczący detalicznego handlu w portach lotniczych. Opracowanie analizuje aktualną sytuację rynkową oraz przedstawia perspektywy jego przyszłego rozwoju.
Baltona: Oświadczenie w sprawie publikacji Business Insidera
11 kwietnia 2019 13:41
Baltona: Oświadczenie w sprawie publikacji Business Insidera 9 kwietnia br. Business Insider Polska opublikował artykuł "Porty Lotnicze podpisały umowę, która może rodzić potencjalne niebezpieczeństwa". Zarząd Baltony ocenił artykuł jako zaskakująco jednostronny i krzywdzący.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama