Gość pasażera

Gość Pasażera: Frantisek Siling (AF-KLM) Gość Pasażera: Frantisek Siling (AF-KLM)
20 grudnia 2017 08:28
O rozwoju holenderskiego przewoźnika i planach grupy na rynku w naszym kraju z Frantiskiem Silingiem, dyrektorem sprzedaży grupy Air France - KLM w Polsce  rozmawiał Mirosław Pachowicz.
Gość Pasażera: Elizabeth Axtelius (Swedavia) Gość Pasażera: Elizabeth Axtelius (Swedavia)
30 listopada 2017 16:00
Swedavia liczy na drugiego przewoźnika latającego między Sztokholmem i Warszawą. Operator szwedzkich lotnisk widzi duży potencjał w całej Europie Środkowo-Wschodniej - mówi w rozmowie z Pasazer.com Elizabeth Axtelius ze Swedavii
Gość Pasażera: Rafael Schvartzman (wiceprezes IATA) Gość Pasażera: Rafael Schvartzman (wiceprezes IATA)
17 listopada 2017 08:00
W lotnictwie potrzebna jest współpraca, aby zapobiegać nowym wyzwaniom w zakresie cyberbezpieczeństwa - mówi w rozmowie z Pasazer.com Rafael Schvartzman, wiceprezes IATA odpowiedzialny za Europę. Ocenia równocześnie kontynent jako "przeregulowany".
Gość Pasażera: Mikołaj Wild (pełnomocnik ds. CPK) Gość Pasażera: Mikołaj Wild (pełnomocnik ds. CPK)
06 listopada 2017 09:00
Na jutrzejszym posiedzeniu rząd przyjmie uchwałę w sprawie budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego. W rozmowie z Pasazer.com Mikołaj Wild, pełnomocnik ds. tej inwestycji, objaśnia niektóre aspekty planu i harmonogram realizacji.
Gość Pasażera: Luke Hawes (PriestmanGoode) Gość Pasażera: Luke Hawes (PriestmanGoode)
03 listopada 2017 15:40
Linie, które nie inwestują w nowoczesny projekt kabin, tracą szansę na wyróżnienie się na rynku - przekonuje w rozmowie z Pasazer.com Luke Hawes, dyrektor jednego z największych biur projektowych PriestmanGoode.
Gość Pasażera: Vaclav Rehor (Praga) Gość Pasażera: Vaclav Rehor (Praga)
24 października 2017 13:30
Turyści przylatujący do Pragi napędzają nasze lotnisko, które nie jest hubem - mówi w rozmowie z Pasazer.com Vaclav Rehor, prezes lotniska w stolicy Czech. Podkreśla, że jego celem jest zwiększenie liczby lotów z Azji.
Gość Pasażera: Mariusz Wiatrowski (Poznań) Gość Pasażera: Mariusz Wiatrowski (Poznań)
06 października 2017 09:00
Poznań rozwija się mniej spektakularnie niż inne porty, ale w oparciu o solidne podstawy i zrozumienie potrzeb lokalnych pasażerów - mówi w rozmowie z Pasazer.com Mariusz Wiatrowski, prezes lotniska. Zabiega o loty do Lizbony, Amsterdamu, Paryża-CDG i Brukseli.
Gość Pasażera: Rafał Milczarski (LOT) Gość Pasażera: Rafał Milczarski (LOT)
11 września 2017 09:30
Do 2023 r. będziemy mieli najniższe koszty jednostkowe wśród linii tradycyjnych, zbliżone do poziomu Ryanaira czy Wizz Aira - zapowiada w rozmowie z Pasazer.com Rafał Milczarski, prezes LOT-u.
Gość Pasażera: Geert Sciot (Brussels Airlines) Gość Pasażera: Geert Sciot (Brussels Airlines)
06 września 2017 09:00
Siłą Brussels Airlines jest wyspecjalizowany w obsłudze tras europejskich i afrykańskich hub w Brukseli - mówi w rozmowie z Pasazer.com wiceprezes linii, Geert Sciot. Podkreśla też korzyści dla przewoźnika z przejęcia przez Lufthansę.
Gość Pasażera: Richard Quest (CNN) Gość Pasażera: Richard Quest (CNN)
29 sierpnia 2017 09:00
Lotnictwo mnie fascynuje, bo latanie to marzenia, emocje, strach, ale też wielki biznes - mówi Richard Quest, korespondent CNN zajmujący się m.in. tą branżą, w rozmowie z Pasazer.com. Wyjaśnia też, dlaczego napisał książkę o zaginięciu lotu MH370.
Gość Pasażera: John Hurley (Ryanair) Gość Pasażera: John Hurley (Ryanair)
23 sierpnia 2017 17:00
- Personalizacja będzie następną wielką zmianą technologiczną w Ryanairze - zapowiada John Hurley, członek zarządu linii ds. technologicznych w rozmowie z Pasazer.com. Zapowiada też, że przewoźnik może stworzyć odpowiednik... Tindera dla kierunków lotów.
Gość Pasażera Pro: Martin Gauss (airBaltic) Gość Pasażera Pro: Martin Gauss (airBaltic)
26 lipca 2017 11:00
Po zniesieniu ograniczeń Komisji Europejskiej airBaltic zwiększa w tym roku podaż miejsc o ponad 18 proc. Prezes przewoźnika w rozmowie z Pasazer.com podkreśla, że tempo wzrostu hamuje jedynie brak większej liczby bombardierów CSeries.
Gość Pasażera: Arunas Skuja (Finnair) Gość Pasażera: Arunas Skuja (Finnair)
04 lipca 2017 10:00
Polska to dla Finnaira ważny i rosnący rynek, ale fiński przewoźnik nie planuje zmian na polskim rynku poza dodaniem na lato trzeciego lotu dziennie z Helsinek do Warszawy - mówi w rozmowie z Pasazer.com Arunas Skuja, menedżer Finnaira na Europę Wschodnią i kraje bałtyckie.
Gość Pasażera: Beata Wieteska (Aerofłot) Gość Pasażera: Beata Wieteska (Aerofłot)
13 czerwca 2017 08:30
Do 2025 r. chcemy być jedną z pięciu największych europejskich linii - zapowiada Beata Wieteska, menedżer ds. sprzedaży i marketingu w Aerofłocie. Przewoźnik stawia na rozwój połączeń tranzytowych przez Moskwę, ale nie planuje powrotu do Krakowa.
Gość Pasażera: Anna Midera (Łódź) Gość Pasażera: Anna Midera (Łódź)
25 maja 2017 11:21
Port lotniczy w Łodzi ma niewykorzystany potencjał i nie jest skazane na spadki - przekonuje w rozmowie z Pasazer.com nowa prezes portu, Anna Midera. Stawia na linie niskokosztowe, cargo i utrzymanie trasy do Monachium.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama