Gość pasażera

Gość Pasażera: Piotr Wieczorek (WELCOME) Gość Pasażera: Piotr Wieczorek (WELCOME)
05 grudnia 2018 09:00
Prezes agenta handlingowego WELCOME należącego do Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze" (PPL) opowiedział nam o wyzwaniach stojących przed jego spółką i przyszłości rynku obsługi lotniskowej w Polsce
Gość Pasażera: Grzegorz Polaniecki i Andrzej Kobielski (Enter Air) Gość Pasażera: Grzegorz Polaniecki i Andrzej Kobielski (Enter Air)
23 października 2018 09:08
Polski rynek czarterowy zmienia się jak w kalejdoskopie. Do gry wkroczył Ryanair Sun, który rozpycha się na nim łokciami, nad Small Planet zbierają się czarne chmury. Jak radzi sobie Enter Air? Zapraszamy na rozmowę z Grzegorzem Polanieckim i Andrzejem Kobielskim z zarządu Enter Aira.
Gość Pasażera: Dariusz Kuś (PL Wrocław) Gość Pasażera: Dariusz Kuś (PL Wrocław)
01 października 2018 09:00
Heathrow, Amsterdam i Helsinki to kierunki, które najchętniej widziałby na wrocławskim lotnisku jego prezes. Wskazuje też na potencjał ruchu do Azji, a szczególnie do Korei, do której ruch rośnie w sposób prawie geometryczny.
Gość Pasażera: Bartosz Czajka (Small Planet) Gość Pasażera: Bartosz Czajka (Small Planet)
19 września 2018 09:30
Small Planet Airlines, zeszłoroczny lider polskiego rynku czarterowego, zmaga się z sezonowością i chce stabilizować program rejsów. Pasazer.com rozmawiał o wyzwaniach stojącym przed spółką z Bartoszem Czajką, dyrektorem generalnym Small Planet Airlines w Polsce
Gość Pasażera: Piotr Kazimierski (Baltona) - cz. 2 Gość Pasażera: Piotr Kazimierski (Baltona) - cz. 2
13 września 2018 09:00
W drugiej części rozmowy z Piotrem Kazimierskim, prezesem Baltony rozmawiamy na temat procesu wyłaniania najemcy na Lotnisku Chopina i uczestnictwa w nim kierowanej przez niego spółki.
Gość Pasażera: Piotr Kazimierski (Baltona) - cz. 1 Gość Pasażera: Piotr Kazimierski (Baltona) - cz. 1
10 września 2018 14:30
Baltona zainaugurowała niedawno swoją nową strefę handlową na lotnisku w Tallinie, a ostatnio we Wrocławiu. W części pierwszej naszej rozmowy z Piotrem Kazimierski, prezesem Baltony rozmawiamy na temat rozwoju spółki na polskim i europejskim rynku.
Gość Pasażera: Andrzej Miłaszewicz (Lagardere) Gość Pasażera: Andrzej Miłaszewicz (Lagardere)
29 sierpnia 2018 09:00
Gościem Pasazer.com jest Andrzej Miłaszewicz, dyrektor zarządzający Lagardere Duty Free, operatora powierzchni handlowych na polskich lotniskach.
Gość Pasażera: Mariusz Szpikowski (PPL) Gość Pasażera: Mariusz Szpikowski (PPL)
03 lipca 2018 09:54
- Nawet gdybym miał 100 proc. kontroli nad Mazowieckim Portem Lotniczym w Modlinie to nadal realizowałbym rozbudowę lotniska w Radomiu - mówi w rozmowie z Pasazer.com Mariusz Szpikowski, szef Przedsiębiorstwa Państwowego" Porty Lotnicze" (PPL).
Gość Pasażera: Karina Sudomir-Zgoła (Lagardere) Gość Pasażera: Karina Sudomir-Zgoła (Lagardere)
11 maja 2018 13:16
O tajnikach pracy w Lagardere Duty Free, operatora powierzchni handlowych na polskich lotniskach rozmawiamy z Kariną Sudomir-Zgoła, HR menedżerem spółki.
Gość Pasażera: Adrian Kubicki (Bez wiz do USA) Gość Pasażera: Adrian Kubicki (Bez wiz do USA)
19 kwietnia 2018 17:20
Wiemy, że odsetek ten się zmniejsza. Co ważne o 25 proc. wzrosła liczba aplikacji wizowych i ich jakość znacząco się poprawiła. To bardzo dobre wiadomości i potwierdzenie, że kampania działa - mówi w rozmowie z Pasazer.com Adrian Kubicki, inicjator kampanii wizowej.
Gość Pasażera: Mikołaj Wild (pełnomocnik ds. CPK) Gość Pasażera: Mikołaj Wild (pełnomocnik ds. CPK)
05 kwietnia 2018 09:00
CPK to nie tylko międzykontynentalny port lotniczy, ale również rozbudowa sieci kolejowej i drogowej. To także integracja Łodzi i Warszawy - mówi w rozmowie z Pasazer.com Mikołaj Wild, pełnomocnik rządu ds. CPK oraz wiceminister w resorcie infrastruktury.
Gość Pasażera: Marcin Opaliński (LS Airport Services) Gość Pasażera: Marcin Opaliński (LS Airport Services)
04 kwietnia 2018 09:31
Dywersyfikacja udziału w rynku usług oraz pozytywna reakcja rynku pracy na podjęte przez nas działania - to dwa podstawowe aspekty w kontekście zbliżającego się sezonu letniego - mówi w rozmowie z Pasazer.com Marcin Opaliński, prezes zarządu LS Airport Services.
Gość Pasażera: Rafał Milczarski (LOT) Gość Pasażera: Rafał Milczarski (LOT)
28 marca 2018 11:41
Jestem przekonany, ze większość załogi woli pracować i zarabiać niż strajkować. Uważam też, że absurdalne jest organizowanie referendum, kiedy trwa święto LOT - przekonuje Rafał Milczarski, prezes PLL LOT w rozmowie z Pasazer.com.
Norwegian Air UK przejmie loty długodystansowe Norwegian Air UK przejmie loty długodystansowe
16 lutego 2018 08:20
Norwegian Air UK, spółka-córka linii Norwegian, działająca w Wielkiej Brytanii, przejmie wszystkie loty długodystansowe obsługiwane z lotniska Londyn Gatwick od spółki nadrzędnej.
Gość Pasażera: Emilia Osewska-Mądry (El-Al) Gość Pasażera: Emilia Osewska-Mądry (El-Al)
18 stycznia 2018 09:00
- Taryfy mamy tak skonstruowane, że zarówno bagaż, jak i słońce są zawsze wliczone w cenę - przekonuje Emilia Osewska-Mądry, country manager izraelskich linii lotniczych El-Al na polskim rynku.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama