Gość pasażera

Gość Pasażera: Rafał Milczarski (LOT) Gość Pasażera: Rafał Milczarski (LOT)
23 marca 2017 08:00
Centralny Port Lotniczy to strategicznie ważna i biznesowo słuszna decyzja, na której skorzysta cała Polska - przekonuje Rafał Milczarski, prezes PLL LOT, w rozmowie z Pasazer.com.
Gość Pasażer Pro: Lutz Vorneweg (Amadeus) Gość Pasażer Pro: Lutz Vorneweg (Amadeus)
06 marca 2017 10:00
Linie lotnicze będą inwestować w personalizację oferty i coraz lepsze oraz bardziej bezpośrednie prezentowanie jej klientom - przekonuje Lutz Vorneweg, dyrektor Amadeusa na Europę Środkową, Wschodnią i Południową w rozmowie z Pasażer Pro.
Gość Pasażer Pro: Juliusz Komorek (Ryanair) Gość Pasażer Pro: Juliusz Komorek (Ryanair)
13 lutego 2017 08:00
Nie wyobrażam sobie, aby po Brexicie Wielka Brytania całkowicie opuściła unijne wspólne niebo - ocenia w rozmowie z Pasażer Pro Juliusz Komorek, członek zarządu Ryanaira ds. regulacyjnych i prawnych.
Gość Pasażera: Juliusz Komorek (Ryanair) Gość Pasażera: Juliusz Komorek (Ryanair)
03 lutego 2017 09:40
Ryanair w tym roku zwiększy przewozy w Polsce o do 15 proc. Niewykluczone, że wśród nowości będą trasy na Ukrainę - mówi Juliusz Komorek, dyrektor ds. regulacyjnych i prawnych linii. Na razie nie zapadła decyzja o nowych bazach w Polsce.
Gość Pasażer Gate: Jarosław Sztucki (Wrocław) Gość Pasażer Gate: Jarosław Sztucki (Wrocław)
16 stycznia 2017 08:00
Niemal połowa przychodów wrocławskiego lotniska pochodzi z usług pozalotniczych. Najważniejsze są sklepy, na które wkrótce port rozpisze nowy konkurs. W planach jest też rozbudowa parkingów - mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży lotniska we Wrocławiu.
Gość Pasażer Podróże: Istvan Csanalosi (Wizz Tours) Gość Pasażer Podróże: Istvan Csanalosi (Wizz Tours)
23 grudnia 2016 09:44
Wzmocnienie marki, rozwój oferty, a w efekcie zyskanie pozycji największego touroperatora w Europie Środkowo-Wschodniej - takie są cele nowego dyrektora zarządzającego Wizz Tours, touroperatora należącego do Wizz Aira.
Gość Pasażera: Michał Tabisz (Rzeszów) Gość Pasażera: Michał Tabisz (Rzeszów)
16 grudnia 2016 08:00
Lotnisko w Rzeszowie jest przygotowane do obsługi bazy Ryanaira oraz połączeń transatlantyckich, ale decyzje o ich uruchomieniu zależą od przewoźników - mówi w rozmowie z Pasazer.com Michał Tabisz, nowy prezes tego portu lotniczego.
Gość Pasażera: Jarosław Jeschke (Small Planet) Gość Pasażera: Jarosław Jeschke (Small Planet)
06 grudnia 2016 09:25
Mimo wielu wyzwań linie Small Planet Airlines zwiększyły w 2016 r. liczbę przewiezionych pasażerów. W rozmowie z Pasazer.com prezes spółki, Jarosław Jeschke, zapowiada rozwój nie tylko w Polsce, ale też na Litwie, w Niemczech i w Azji.
Gość Pasażera Pro: Thomas Reynaert (Airlines for Europe) Gość Pasażera Pro: Thomas Reynaert (Airlines for Europe)
07 listopada 2016 08:00
Dzięki koncentracji na sprawach, które utrudniają życie wszystkim liniom lotniczym, da się pogodzić interesy prezesów m.in. Ryanaira i Lufthansy - przekonuje w rozmowie z Pasazer.com Thomas Reynaert, dyrektor zarządzający Airlines for Europe.
Gość Pasażera: Artur Tomasik (Katowice, ZRPL) Gość Pasażera: Artur Tomasik (Katowice, ZRPL)
28 października 2016 10:00
W Katowicach do 2020 r. ruch ma wzrosnąć do 4 mln pasażerów rocznie, a Centralny Port Lotniczy powinien powstać na bazie istniejącego lotniska - mówi w rozmowie z Pasazer.com Artur Tomasik, prezes lotniska w Katowicach oraz Związku Regionalnych Portów Lotniczych.
Gość Pasażera Pro: Ville Haapasaari (Helsinki Airport) Gość Pasażera Pro: Ville Haapasaari (Helsinki Airport)
05 października 2016 09:51
Prezes lotniska w Helsinkach w rozmowie z Pasazer.com podkreśla, że fiński hub rozwija się dzięki dopracowanej do perfekcji sprawności operacyjnej w trudnych warunkach, bliskiej współpracy z Finnairem i atrakcyjności dla pasażerów ze Wschodu.
Gość Pasażera: Radosław Włoszek (Kraków Airport) Gość Pasażera: Radosław Włoszek (Kraków Airport)
22 września 2016 12:12
Prezes, którego priorytetem jest zbudowanie nowej drogi startowej w Balicach - tak chciałby zostać zapamiętany Radosław Włoszek, nowy szef krakowskiego portu lotniczego. W rozmowie z Pasazer.com podkreśla, że bez tej inwestycji lotnisku trudno będzie nie tylko o nowe trasy dalekodystansowe.
Gość Pasażera: Michael O'Leary (Ryanair) Gość Pasażera: Michael O'Leary (Ryanair)
31 sierpnia 2016 11:38
Polska to jeden z najbardziej obiecujących rynków wzrostu - mówi w rozmowie z Pasazer.com Michael O'Leary, prezes Ryanaira. Potrzebna jest jednak rozbudowa Modlina. O'Leary zdradza też, że zrezygnował na razie z lotów dalekodystansowych.
Gość Pasażera: Tomasz Moraczewski (PL Bydgoszcz) Gość Pasażera: Tomasz Moraczewski (PL Bydgoszcz)
25 sierpnia 2016 11:51
Jako lotnisko jesteśmy zainteresowani każdym nowym połączeniem, także do Warszawy, ale odkąd mamy rejsy do Frankfurtu, oczekiwania naszych pasażerów dotyczące połączenia z hubem uległy zmianie - mówi Tomasz Moraczewski, prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz.
Gość Pasażera: Rafał Milczarski (LOT) Gość Pasażera: Rafał Milczarski (LOT)
08 czerwca 2016 12:04
Nowe samoloty na początku 2017 r., koncentracja na trasach dalekowschodnich i trwałe odzyskanie rentowności - to plany prezesa LOT-u Rafała Milczarskiego, który udzielił wywiadu Pasazer.com.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama