Poradniki pasażera

Poradnik Pasażera: Które lotnisko w Londynie? Poradnik Pasażera: Które lotnisko w Londynie?
28 marca 2022 10:00
W aglomeracji londyńskiej działa sześć lotnisk pasażerskich. Często słychać opinię, że linie tradycyjne latają na "najlepsze" Heathrow, a niskokosztowe na "odległe" Luton i Stansted. Jednak każde lotnisko ma swoje zalety.
Poradnik: Podróże po brexicie. Jak przygotować się do wyjazdu do Wielkiej Brytanii Poradnik: Podróże po brexicie. Jak przygotować się do wyjazdu do Wielkiej Brytanii
31 grudnia 2020 13:05
Od 1 stycznia 2021 r. podróżnych przyjeżdżających z Wielkiej Brytanii do Polski będą takie same przepisy jak podróżnych z krajów trzecich, czyli nie będących członkami Unii Europejskiej. Co się zmieni?
Rezerwować czy czekać? Planowanie podróży w czasach koronawirusa Rezerwować czy czekać? Planowanie podróży w czasach koronawirusa
21 kwietnia 2020 09:00
Rozprzestrzeniająca się na świecie pandemia koronawirusa przewróciła do góry nogami branże lotniczą oraz turystyczną, a przy okazji także plany wyjazdowe wielu osób.
Poradnik: Jak wrócić samolotem do Polski? Lista pierwszych tras repatriacyjnych LOT-u Poradnik: Jak wrócić samolotem do Polski? Lista pierwszych tras repatriacyjnych LOT-u
15 marca 2020 02:50
Wszystkie komercyjne połączenia lotnicze z/do Polski są obecnie zawieszone na dwa tygodnie. LOT we współpracy z polskim rządem realizuje akcję #LOTdoDomu i będzie uruchamiać specjalne rejsy repatriacyjne.
Poradnik: Bilety kolejowe w Uzbekistanie Poradnik: Bilety kolejowe w Uzbekistanie
08 lutego 2020 11:01
Podróżowanie koleją po Uzbekistanie może być całkiem dobrym i wygodnym rozwiązaniem. Zakup biletów przez stronę internetową jest możliwy, chociaż bywa nieco kłopotliwy. Nasz poradnik z pewnością Wam w tym pomoże.
Poradnik: Odprawa w Wizz Airze Poradnik: Odprawa w Wizz Airze
30 stycznia 2020 08:30
Wizz Air oferuje kilka możliwości odprawy. To z jakim wyprzedzeniem i jak w dokonamy wszystkich formalności związanych z check-inem zależy od taryfy, w jakiej zakupiliśmy bilet.
12 zasad jak kupić tani bilet 12 zasad jak kupić tani bilet
22 stycznia 2020 10:21
Jak znaleźć tanie bilety lotnicze? Jak tanio podróżować samolotem? Jak nie przegapić najatrakcyjniejszych ofert? Tanie latanie z Pasazer.com, czyli poradnik jak za niewielkie pieniądze zwiedzać świat.
Poradnik: Odprawa w Lufthansie Poradnik: Odprawa w Lufthansie
11 kwietnia 2019 10:04
Lufthansa oferuje kilka rodzajów odprawy. Co ważne, jeśli chcemy dokonać jej na lotnisku - usługa ta jest bezpłatna. Warto jednak rozważyć odprawę on-line lub przez aplikację na telefonie. Są to rozwiązania proste. Tym bardziej, że wszystkie procedury dostępne są w polskiej wersji językowej.
Podróże małe i duże: W kwietniu polecamy... Podróże małe i duże: W kwietniu polecamy...
05 kwietnia 2019 12:30
W tym roku to w kwietniu wypadają Święta Wielkanocne. Można skorzystać z dodatkowych dni wolnego i odwiedzić kilka ciekawych miejsc. My polecamy tym razem Lidzbark Warmiński, włoską Umbrię i - dla lubiących mocne wrażenia - procesje krzyżowe w San Fernando i Angeles na Filipinach.
Poradnik: Promem z Boholu na Cebu (OceanJet) Poradnik: Promem z Boholu na Cebu (OceanJet)
20 marca 2019 13:37
Podróżowanie promem to bardzo popularny sposób przemieszczania się między wyspami Filipin. W Poradniku radzimy o czym trzeba wiedzieć i jak zarezerwować bilety w przypadku rejsów najpopularniejszego przewoźnika regionu Wizajów - OceanJet.
Podróże małe i duże. W marcu polecamy... Podróże małe i duże. W marcu polecamy...
03 marca 2019 11:11
Weekend lub gala The CEESAR Awards organizowana przez Pasazer.com w Poznaniu. W marcu wciąż można pojeździć na nartach w austriackim Zillertal. A na dalszą wyprawę świetnie sprawdzi się Wyspa Świętego Tomasza.
Poradnik: Lecimy ze zwierzakiem. Pies lub kot na pokładzie samolotu Poradnik: Lecimy ze zwierzakiem. Pies lub kot na pokładzie samolotu
06 lutego 2019 07:56
W kolejnym odcinku "Poradnika pasażera", radzimy jak wybrać się w podróż samolotem ze swoim czworonogiem. Na wstępie należy pamiętać, że nie każda linia zabierze na pokład Wasze zwierzątka. Linie lotnicze zezwalają na podróż z naszymi pupilami na pewnych określonych zasadach.
Podróże małe i duże. W lutym polecamy... Podróże małe i duże. W lutym polecamy...
05 lutego 2019 18:40
Czy wiecie, że w Puszczy Białowieskiej można uprawiać sporty zimowe? W lutym na Cyprze cytrusy można jeść prosto z drzew. Jeśli z kolei macie ochotę na daleką podróż to warto wybrać się do Georgii w USA i do pięknego Savannah.
Podróże małe i duże: W styczniu polecamy Szczyrk, Sewillę i Chiang Mai Podróże małe i duże: W styczniu polecamy Szczyrk, Sewillę i Chiang Mai
05 stycznia 2019 11:59
Zaczynamy nasz nowy cykl. Na początku każdego miesiąca będziemy typowali trzy ciekawe kierunki podróżne: w Polsce, Europie i na świecie. Postaramy się, by każdy znalazł coś dla siebie. Nasze pomysły opierać będziemy o doświadczenia i zasoby własne, a także o podpowiedzi TripAdvisor.
Poradnik: Jak przygotować wózek do podróży samolotem Poradnik: Jak przygotować wózek do podróży samolotem
06 lipca 2018 16:15
Z małym dzieckiem bez wózka ani rusz. Tak w codziennym życiu jak i w podróży. Przewoźnicy lotniczy dobrze o tym wiedzą, dlatego pozwalają zabrać taki sprzęt za darmo. Warto go jednak zawczasu przygotować do odbycia przelotu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama