Qatar Airways: Szybka ścieżka do wyższego statusu

9 stycznia 2024 09:50
Qatar Airways ogłosiły styczniową promocję dla członków swojego programu lojalnościowego Privilege Club. Za loty rozpoczynające się w Warszawie można otrzymać podwójne punkty statusowe.
Reklama
Oferta katarskiego przewoźnika dotyczy rezerwacji na wybranych trasach z jego globalnej siatki połączeń dokonanych w styczniu br. i obejmujących podróże w okresie do 30 czerwca br. Z promocji mogą skorzystać wszyscy członkowie Privilege Club, którzy nabędą bilet spełniający warunki bez względu na adres zamieszkania podany na indywidualnym koncie lojalnościowym.


Promocyjna oferta dotyczy podróży zaczynających się w Warszawie, a także Helsinkach, Kopenhadze, Oslo i Sztokholmie na trasach do:
  • Delhi
  • Bangkoku
  • Hong Kongu
  • Manili
  • Osaki lub Tokio
  • Chengdu, Guangzhou, Hangzhou, Pekinu lub Szanghaju
  • Johannesburga lub Kapsztadu
W jej ramach członkowie programu lojalnościowego otrzymają podwójne tzw. punkty statusowe (czyli Qpoints) oraz 50 proc. więcej avosów, które następnie można wymieniać na podróże lub inne usługi oferowane w programie. O konkretnych liczbach będzie decydowała oczywiście klasa przelotu oraz tzw. klasa rezerwacyjna, w której będzie wystawiony bilet.

Biorąc jednak pod uwagę dostępne trasy promocja przekłada się na możliwość znacznie szybszego niż standardowa ścieżka zdobycia lub utrzymania wysokiego statusu w Privilege Club. Przykładowo już za jeden przelot w obie strony w klasie biznes (w wyższych klasach rezerwacyjnych) na trasie z Warszawy do Manili czy Tokio będzie można zdobyć złotą kartę Qatar Airways, odpowiadającą statusowi Sapphire w sojuszu oneworld. Jeszcze łatwiej będzie zdobyć lub utrzymać status Silver.

Warunkiem skorzystania z oferty jest podanie, w trakcie rezerwacji biletu, kodu promocyjnego: QRBONUS. Szczegółowe warunki promocji dostępne są na stronie przewoźnika.


Fot. M. Stus
Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy