Leć do USA w klasie ekonomicznej premium od 2686 PLN!

25 maja 2024 09:45
Świetne taryfy w klasie ekonomicznej premium do Atlanty oferują skandynawskie linie lotnicze SAS. Z Gdańska i Warszawy można polecieć do USA już od 2575 PLN!
Reklama
Zarezerwuj już dziś przeloty do Stanów Zjednoczonych w promocyjnej cenie. Taryfa SAS Plus obejmuje przewóz dwóch bagaży podręcznych o wadze 8 kg każdy oraz możliwość darmowego nadania 23-kilowego bagażu rejestrowanego. Ponadto w cenie biletu jest wstęp do poczekalni biznesowej SAS w Kopenhadze, priorytetowy boarding i bardziej rozbudowany serwis na pokładzie.

W tytułowej cenie dostępne są połączenia z Polski do Nowej Jorku-JFK, Newark, Chicago, zaś nieco drożej także do Atlanty, Bostonu, Los Angeles, Miami i San Francisco. Możliwe są podróże typu open jaw, czyli z różnymi portami przylotu i wylotu na terenie Stanów Zjednoczonych. Miejsca w promocyjnych cenach są dostępne w okresie od listopada do marca 2025 r.


Rejsy do USA są realizowane samolotami airbus A330 lub A350, które w klasie ekonomicznej premium oferują szerokie i wygodne fotele w układzie 2-3-2 lub odpowiednio 2-4-2. Są one bardziej komfortowe od standardowych miejsc w klasie ekonomicznej.

Rozważając zakup biletów SAS warto też pamiętać o zmianie barw sojuszowych przewoźnika. Od września br. opuści on sojusz Star Alliance i stanie się członkiem konkurencyjnego SkyTeam. Pasażerowie będą mogli zbierać mile, punkty statusowe oraz korzystać z przywilejów w ramach programów lojalnościowych funkcjonujących w tym sojuszu.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy