Wizy

Japonia przywraca wizy dla Polaków
18 marca 2020 13:29
Japonia przywraca wizy dla Polaków Japonia wstrzymuje ruch bezwizowy dla obywateli polskich, podała Ambasada RP w Tokio. Zasada ta będzie obowiązywała do odwołania.
Wielka Brytania chce selekcjonować obcokrajowców. 70 proc. obywateli UE nie dostałoby wiz
22 lutego 2020 14:00
Wielka Brytania chce selekcjonować obcokrajowców. 70 proc. obywateli UE nie dostałoby wiz Wielka Brytania po brexicie chce znacznie ograniczyć imigrację i napływ zagranicznych pracowników. Przyjezdni będą oceniani na podstawie swoich kwalifikacji, które zadecydują o tym czy będą mogli pracować na wyspach.
Od 2 marca 2020 r. do Turcji bez wiz
20 lutego 2020 11:33
Od 2 marca 2020 r. do Turcji bez wiz Ministerstwo Spraw Zagranicznych Turcji poinformowało o zniesieniu wymogu wiz dla obywateli polskich.
ESTA krok po kroku
10 stycznia 2020 10:01
ESTA krok po kroku Polska stała się członkiem programu Visa Waiver w listopadzie 2019 r. Dzięki temu do USA wjedziemy bez dodatkowych formalności wizowych. Trzeba jednak pamiętać, aby przed podróżą zarejestrować się w systemie Electronic System for Travel Authorization (ESTA).
Ostatni akord radości ze zniesienia wiz do USA
12 listopada 2019 13:23
Ostatni akord radości ze zniesienia wiz do USA Dziś (12.11) przed odlotem rejsu LOT-u z Warszawy do Los Angeles oficjalnie zainaugurowano zniesienie wiz dla Polaków do USA. Uroczystość zaszczyciła amerykańska para prezydencka, choć tylko w jednym wymiarze.
Do USA bez wiz już od 11 listopada
06 listopada 2019 12:26
Do USA bez wiz już od 11 listopada Prezydent Andrzej Duda poinformował, że od 11 listopada br. podróż do USA będzie możliwa bez posiadania wiz.
Ruch bezwizowy do USA to sukces Polaków
28 października 2019 09:13
Ruch bezwizowy do USA to sukces Polaków Po latach starań, w końcu prezydent Donald Trump podpisał dekret o ruchu bezwizowym między Polską a USA. To przede wszystkim efekt zaangażowania rodaków. Teraz pozostaje tylko czekać na zatwierdzenie decyzji przez Kongres, to jednak tylko formalność.
Wizy elektroniczne do Petersburga
22 października 2019 10:30
Wizy elektroniczne do Petersburga Od 1 października br. turyści z 53 krajów, w tym Polski, mogą starać się o darmowe wizy elektroniczne do Petersburga i obwodu leningradzkiego. Aplikacja jest prosta, ale trzeba się liczyć z obostrzeniami.
Stany Zjednoczone zniosły wizy dla Polaków
04 października 2019 17:15
Stany Zjednoczone zniosły wizy dla Polaków To niezwykła chwila. Prezydent Donald Trump, w piątek (04.10) podpisał dekret znoszący wizy dla Polaków. Wszyscy obywatele z polskimi paszportami będą mogli wjechać do USA w celach turystycznych lub biznesowych bez dodatkowych dokumentów na nie więcej niż 90 dni.
Arabia Saudyjska otworzy się na turystów. Polacy wyrobią wizy turystyczne
27 września 2019 07:00
Arabia Saudyjska otworzy się na turystów. Polacy wyrobią wizy turystyczne Arabia Saudyjska po raz pierwszy zaoferuje wizy turystyczne dla obywateli różnych narodowości, ponieważ kraj zamierza uczynić z turystyki jeden z filarów swojej gospodarki. Nowe przepisy wizowe obejmą także Polaków.
Polska bliska spełnienia wymogów programu bezwizowego do USA. Bez wiz najwcześniej pod koniec roku
23 września 2019 19:19
Polska bliska spełnienia wymogów programu bezwizowego do USA. Bez wiz najwcześniej pod koniec roku Polska zanotowała rekordowo niski poziom odmów wydania wiz turystyczno-biznesowych (B1/B2) do Stanów Zjednoczonych. Oznacza to, że polscy obywatele już niedługo będą mogli podróżować do USA bez wiz.
Tańsze wizy turystyczne do Indii
17 września 2019 10:15
Tańsze wizy turystyczne do Indii Indie znacząco obniżą ceny opłat za wizy turystyczne wyrabiane przez internet. Pojawią się także nowe kategorie, uzależnione od długości pobytu. Nowy program objął także obywateli polskich.
Wiceprezydent USA: Ruch bezwizowy dla Polski to kwestia tygodni
02 września 2019 15:23
Wiceprezydent USA: Ruch bezwizowy dla Polski to kwestia tygodni W poniedziałek (2.09) odbyła się konferencja prasowa z udziałem prezydenta Polski oraz wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych, na której po raz kolejny padła ważna deklaracja dotycząca bezwizowego wjazdu dla Polaków na teren Stanów Zjednoczonych.
Kolejny krok do likwidacji wiz do USA. Trump nominuje Polskę do programu Visa Waiver
27 sierpnia 2019 15:55
Kolejny krok do likwidacji wiz do USA. Trump nominuje Polskę do programu Visa Waiver Prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump ma ogłosić podczas pobytu w Warszawie nominację Polski do programu ruchu bezwizowego w USA - donosi "Wirtualna Polska" powołując się na amerykańskie źródła dyplomatyczne.
Sri Lanka wprowadziła darmowe wizy także dla Polaków
02 sierpnia 2019 08:00
Sri Lanka wprowadziła darmowe wizy także dla Polaków Od sierpnia br. Sri Lanka zniosła opłaty za wizy dla turystów z 48 krajów, w tym z Polski. Taki stan ma zostać utrzymany przez najbliższe sześć miesięcy. Po tym czasie rząd w Kolombo podejmie decyzję o ewentualnym przedłużeniu obowiązywania bezpłatnych wjazdów do kraju.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama