Wizy

Japonia przywraca wizy dla Polaków Japonia przywraca wizy dla Polaków
18 marca 2020 13:29
Japonia wstrzymuje ruch bezwizowy dla obywateli polskich, podała Ambasada RP w Tokio. Zasada ta będzie obowiązywała do odwołania.
Wielka Brytania chce selekcjonować obcokrajowców. 70 proc. obywateli UE nie dostałoby wiz Wielka Brytania chce selekcjonować obcokrajowców. 70 proc. obywateli UE nie dostałoby wiz
22 lutego 2020 14:00
Wielka Brytania po brexicie chce znacznie ograniczyć imigrację i napływ zagranicznych pracowników. Przyjezdni będą oceniani na podstawie swoich kwalifikacji, które zadecydują o tym czy będą mogli pracować na wyspach.
Od 2 marca 2020 r. do Turcji bez wiz Od 2 marca 2020 r. do Turcji bez wiz
20 lutego 2020 11:33
Ministerstwo Spraw Zagranicznych Turcji poinformowało o zniesieniu wymogu wiz dla obywateli polskich.
ESTA krok po kroku ESTA krok po kroku
10 stycznia 2020 10:01
Polska stała się członkiem programu Visa Waiver w listopadzie 2019 r. Dzięki temu do USA wjedziemy bez dodatkowych formalności wizowych. Trzeba jednak pamiętać, aby przed podróżą zarejestrować się w systemie Electronic System for Travel Authorization (ESTA).
Ostatni akord radości ze zniesienia wiz do USA Ostatni akord radości ze zniesienia wiz do USA
12 listopada 2019 13:23
Dziś (12.11) przed odlotem rejsu LOT-u z Warszawy do Los Angeles oficjalnie zainaugurowano zniesienie wiz dla Polaków do USA. Uroczystość zaszczyciła amerykańska para prezydencka, choć tylko w jednym wymiarze.
Do USA bez wiz już od 11 listopada Do USA bez wiz już od 11 listopada
6 listopada 2019 12:26
Prezydent Andrzej Duda poinformował, że od 11 listopada br. podróż do USA będzie możliwa bez posiadania wiz.
Ruch bezwizowy do USA to sukces Polaków Ruch bezwizowy do USA to sukces Polaków
28 października 2019 09:13
Po latach starań, w końcu prezydent Donald Trump podpisał dekret o ruchu bezwizowym między Polską a USA. To przede wszystkim efekt zaangażowania rodaków. Teraz pozostaje tylko czekać na zatwierdzenie decyzji przez Kongres, to jednak tylko formalność.
Wizy elektroniczne do Petersburga Wizy elektroniczne do Petersburga
22 października 2019 10:30
Od 1 października br. turyści z 53 krajów, w tym Polski, mogą starać się o darmowe wizy elektroniczne do Petersburga i obwodu leningradzkiego. Aplikacja jest prosta, ale trzeba się liczyć z obostrzeniami.
Stany Zjednoczone zniosły wizy dla Polaków Stany Zjednoczone zniosły wizy dla Polaków
4 października 2019 17:15
To niezwykła chwila. Prezydent Donald Trump, w piątek (04.10) podpisał dekret znoszący wizy dla Polaków. Wszyscy obywatele z polskimi paszportami będą mogli wjechać do USA w celach turystycznych lub biznesowych bez dodatkowych dokumentów na nie więcej niż 90 dni.
Arabia Saudyjska otworzy się na turystów. Polacy wyrobią wizy turystyczne Arabia Saudyjska otworzy się na turystów. Polacy wyrobią wizy turystyczne
27 września 2019 07:00
Arabia Saudyjska po raz pierwszy zaoferuje wizy turystyczne dla obywateli różnych narodowości, ponieważ kraj zamierza uczynić z turystyki jeden z filarów swojej gospodarki. Nowe przepisy wizowe obejmą także Polaków.
Polska bliska spełnienia wymogów programu bezwizowego do USA. Bez wiz najwcześniej pod koniec roku Polska bliska spełnienia wymogów programu bezwizowego do USA. Bez wiz najwcześniej pod koniec roku
23 września 2019 19:19
Polska zanotowała rekordowo niski poziom odmów wydania wiz turystyczno-biznesowych (B1/B2) do Stanów Zjednoczonych. Oznacza to, że polscy obywatele już niedługo będą mogli podróżować do USA bez wiz.
Tańsze wizy turystyczne do Indii Tańsze wizy turystyczne do Indii
17 września 2019 10:15
Indie znacząco obniżą ceny opłat za wizy turystyczne wyrabiane przez internet. Pojawią się także nowe kategorie, uzależnione od długości pobytu. Nowy program objął także obywateli polskich.
Wiceprezydent USA: Ruch bezwizowy dla Polski to kwestia tygodni Wiceprezydent USA: Ruch bezwizowy dla Polski to kwestia tygodni
2 września 2019 15:23
W poniedziałek (2.09) odbyła się konferencja prasowa z udziałem prezydenta Polski oraz wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych, na której po raz kolejny padła ważna deklaracja dotycząca bezwizowego wjazdu dla Polaków na teren Stanów Zjednoczonych.
Kolejny krok do likwidacji wiz do USA. Trump nominuje Polskę do programu Visa Waiver Kolejny krok do likwidacji wiz do USA. Trump nominuje Polskę do programu Visa Waiver
27 sierpnia 2019 15:55
Prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump ma ogłosić podczas pobytu w Warszawie nominację Polski do programu ruchu bezwizowego w USA - donosi "Wirtualna Polska" powołując się na amerykańskie źródła dyplomatyczne.
Sri Lanka wprowadziła darmowe wizy także dla Polaków Sri Lanka wprowadziła darmowe wizy także dla Polaków
2 sierpnia 2019 08:00
Od sierpnia br. Sri Lanka zniosła opłaty za wizy dla turystów z 48 krajów, w tym z Polski. Taki stan ma zostać utrzymany przez najbliższe sześć miesięcy. Po tym czasie rząd w Kolombo podejmie decyzję o ewentualnym przedłużeniu obowiązywania bezpłatnych wjazdów do kraju.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy