×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Dubaj (DXB)


 8.3

/10

Dubai Intl Arpt
Jedno z większych lotnisk na świecie i chyba największe na bliskim wschodzie. Od niedawna działa nowy terminal obługujący wyłącznie linie Emirates. Stary terminal zbudowany jest w obrębie prostokąta z gateami po obu stronach. Dubaj słynie z tanich zakupów i również lotnisko jest bogate w liczne sklepy z elektroniką, płytami, typowymi perfumeriami. Ceny naprawdę urzekają. Co kilkanaście metrów znajdują się małe palarnie oraz sale do odpoczynku z leżakami. Doskonałe miejsce na drzemke przy czekaniu na transfer lub po prostu na nocną siestę. W nowym terminalu jest 5* hotel, któy wynajmuje się na godziny (ok. 50 USD za godzinkę). Pomiędzy oboma terminalami darmowy jeżdzi shuttle bus. Z innuch ciekawostek na lotnisku jest meczet, poczta, klinika medyczna, klub fitness.

  • Okazje z Polski na lotnisko Dubaj (DXB)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Dubaj


Wypożycz auto na lotnisku DubajPołączenia z tego lotniskaZalety: CZysto, dobry system komunikacji wewnętrznej , szeroka oferta duty free , jasno i spokojnie.
Wady: Mało toalet szczególnie damskich , bardzo długie kolejki szczególnie w strefie odlotów , toalety na tzw . małysza nie wzbudzają zaufania i są mało septyczne . Ogólnie toalety zatłoczone . Bardzo długie transfery z i do samolotu o ile nie lecisz A380.
9

/10

22/04/2017 12:46,  
Zalety: Duża siatka połączeń, lotnisko czyste i bardzo dobrze oznakowane z dużą ofertą duty free, obsługa miła i pomocna.
Wady: Nie wydajna klimatyzacja w terminalu A.
9

/10

16/02/2017 13:37,  
Zalety: +darmowe WiFi +dużo sklepów +dobry dojazd
Wady: -mało miejsc siedzących przed odprawą
10

/10

31/12/2016 00:07,  
Zalety: +darmowe WiFi +dużo sklepów +dobry dojazd
Wady: -mało miejsc siedzących przed odprawą
10

/10

31/12/2016 00:06,  
Zalety: +darmowe WiFi +dobry dojazd do centrum miasta +miła i pomocna obsługa
Wady: -kolejka do kontroli paszportowej
10

/10

28/12/2016 14:26,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie