Linia lotnicza Aerosvit (VV)

5.4 AeroSvit to ukraińskie linie lotnicze powstałe w 1994 roku. Flota lotnicza składa się głównie z samolotów Boeingów (737, 767).

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

juma77756 06/10/2012 03:47   
10 Zalety: Leciałem z Warszawy do Delhi przez kijów i z powrotem i jestem bardzo zadowolony.Bardzo miłe i ładne stewardessy,dobre jedzenie,wygodne samoloty lecz trochę stare (Z Warszawy do Kijowa był to boeing737 a z Kijowa do Delhi boeing767)

Wady: Brak
Marta D. 29/08/2012 16:52   
7 Zalety: Trasa WAW-KBP-BKK. Siedzenia były jak dla mnie bardzo wgodne chodź może nie takie nowe i czyste. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, dużo milsza niż w Aerolocie! Jedzenie tekie samo jak w Aeroflocie - znośne i dosyć urozmaicone, podawane są dwa posiłki. Nie sprawdzali jako tako bagażu podręcznego więc spokojnie weszłam na pokład z 16 kg ;) Ogólnie linie są tanie i po tej cenie najlepiej nie oczekiwać nie wiadomo czego wtedy lot napewno będzie bardzo udany ;) A ! I są dostępne całkiem wygodne słuchawki do słuchania radia w samolocie.

Wady: Były problemy z jedzeniem dla wegetarianów, wiecznie spóźnieni, lotnisko w Kijowie małe, niewygodne i tragicznie powolna obsługa, naszego lotu nie było na tablicy odlotów. Nie mają telewizorków na siedzeniach a na głównych nic nie puszczają. Szkoda.
Piotr Woźniak 21/08/2012 03:59   
2 Zalety: Trasa WAW - KBP - JFK - KBP - WAW. Przyzwoicie karmią - jem tylko wege, co czasem skutkuje dramatem na talerzu w samolocie, tu było naprawdę smacznie.

Wady: Ponura obsługa, bez uśmiechu. Na rejsie transatlantyckim brak rozrywki - na przykład filmów. Opóźnienia - ogromny stres, czy w Kijowie zdążę na przesiadkę, szczęśliwie (?) rejs do JFK też był spóźniony. Cena mimo wszystko słaba jak na taki standard. Lotnisko w Kijowie to materiał na inną opowieść... Bonus: tuż po starcie z Kijowa nad środkowymi rzędami otworzył się kawał sufitu ukazując flaki samolotu :) Poddenerwowane stewy przylepiły to to plastrem i taśmą klejącą. W samolocie przykry zapach - mi kojarzył się z moczem w bramie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy