×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Aerosvit (VV)


 5.4

/10

AerosvitAeroSvit to ukraińskie linie lotnicze powstałe w 1994 roku. Flota lotnicza składa się głównie z samolotów Boeingów (737, 767).

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


juma77756
juma77756
Zalety: Leciałem z Warszawy do Delhi przez kijów i z powrotem i jestem bardzo zadowolony.Bardzo miłe i ładne stewardessy,dobre jedzenie,wygodne samoloty lecz trochę stare (Z Warszawy do Kijowa był to boeing737 a z Kijowa do Delhi boeing767)
Wady: Brak
10

/10

06/10/2012 03:47,  
Marta D.
Marta D.
Zalety: Trasa WAW-KBP-BKK. Siedzenia były jak dla mnie bardzo wgodne chodź może nie takie nowe i czyste. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, dużo milsza niż w Aerolocie! Jedzenie tekie samo jak w Aeroflocie - znośne i dosyć urozmaicone, podawane są dwa posiłki. Nie sprawdzali jako tako bagażu podręcznego więc spokojnie weszłam na pokład z 16 kg ;) Ogólnie linie są tanie i po tej cenie najlepiej nie oczekiwać nie wiadomo czego wtedy lot napewno będzie bardzo udany ;) A ! I są dostępne całkiem wygodne słuchawki do słuchania radia w samolocie.
Wady: Były problemy z jedzeniem dla wegetarianów, wiecznie spóźnieni, lotnisko w Kijowie małe, niewygodne i tragicznie powolna obsługa, naszego lotu nie było na tablicy odlotów. Nie mają telewizorków na siedzeniach a na głównych nic nie puszczają. Szkoda.
7

/10

29/08/2012 16:52,  
Piotr Woźniak
Piotr Woźniak
Zalety: Trasa WAW - KBP - JFK - KBP - WAW. Przyzwoicie karmią - jem tylko wege, co czasem skutkuje dramatem na talerzu w samolocie, tu było naprawdę smacznie.
Wady: Ponura obsługa, bez uśmiechu. Na rejsie transatlantyckim brak rozrywki - na przykład filmów. Opóźnienia - ogromny stres, czy w Kijowie zdążę na przesiadkę, szczęśliwie (?) rejs do JFK też był spóźniony. Cena mimo wszystko słaba jak na taki standard. Lotnisko w Kijowie to materiał na inną opowieść... Bonus: tuż po starcie z Kijowa nad środkowymi rzędami otworzył się kawał sufitu ukazując flaki samolotu :) Poddenerwowane stewy przylepiły to to plastrem i taśmą klejącą. W samolocie przykry zapach - mi kojarzył się z moczem w bramie.
2

/10

21/08/2012 03:59,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie