×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Singapore Airlines (SQ)


 8.9

/10

Singapore AirlinesPoczątki Singapore Airlines to powstanie małej linii lotniczej w maju 1947 roku. Malayan Airways – tak nazywała się linia, która oferowała połączenia samolotem dwusilnikowym Airspeed Consul między Singapurem, Kuala Lumpur, Ipoh i Peneng. Kiedy w 1963 powstała federacja Malezyjska linia zmieniła nazwę na Malesian Airways. Trzy lata później nastąpiła kolejna zmiana nazwy na Malasia–Singapore Airlines (MSA) w związku z podziałem właścicieli na rząd Malezji i Singapuru.
MSA zakończyło działalność w 1972 r., kiedy powstały dwie nowe linie – Singapore Airlines i Malasia Airlines. W momencie powstania narodowy przewoźnik Singapuru miał najnowocześniejsza flotę składającą się z 10 samolotów, 6 000 pracowników i siec połączeń do 22 miast w 18 krajach. Singapore Airlines miało też 25 lat doświadczenia i duże ambicje. Linia zaczęła od rozwoju i modernizacji floty, określenia wysokich standardów usług, który inni mogli tylko naśladować. Dalekosiężnie plany, inwestycje, innowacja produktów i usług – dzięki temu linia osiągnęła bardzo dobrą reputacje i zysk. Mała linia lotnicza z kraju na maleńkiej wysepce stała się wielka.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Opinie o linii Singapore Airlines

Zalety: Lot w economy FRA- SIN. Perfekcja w każdym calu. Pyszne jedzenie, bardzo dobre wina. Obsługa starająca się i dbająca o każdego pasażera. Lot na pokladzie B777 Singapore Airlines to czysta przyjemność włączając w to bardzo dużą ilość miejsca i świetne fotele regulowane w kilku płaszczyznach.
Wady: Brak
10

/10

15/05/2016 14:51,  
Zalety: Lecialem Business class z Londynu do Singaporu A380,rewelacja!!!Bardzo czysto,obsluga mila,jedzenie przepyszne,czego dusza zapragnie... Siedzenie wygodne.Nie bylo duzo pasazerow,wiec bylo cicho i naprawde bardzo przyjemnie.
Wady: Brak
10

/10

30/05/2015 02:25,  
Zalety: Lot z SIN do AKL. Wszystko super. Ekstra wybór muzyki i filmów, przemiła obsługa, smaczne jedzenie, dobry wybór alkoholi. Wygodne fotele.
Wady: Brak.
10

/10

10/05/2015 15:00,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie