Singapore Airlines poleci do Brukseli

Tomasz Kasprzyk - Profil Tomasz Kasprzyk
14 września 2023 09:10
Narodowy przewoźnik Singapuru uruchomi bezpośrednie połączenie lotnicze z Singapuru do Brukseli. Inauguracja zaplanowana jest na 5 kwietnia 2024 roku.
Reklama
Linia Singapore Airlines powraca do stolicy Unii Europejskiej po 21 latach przerwy. Ostatni lot singapurskiego przewoźnika do Brukseli odbył się w 2003 roku. Linia planowała powrócić do belgijskiej stolicy w październiku 2020 roku, jednak z wiadomych względów, plany te nie zostały zrealizowane. Pisaliśmy o tym w grudnio 2019 roku w artykule "Singapore Airlines ponownie poleci do Brukseli". Rejsy pomiędzy Singapurem a Brukselą będą wykonywane cztery razy w tygodniu samolotami typu Airbus A350-900
  • Singapur - Bruksela
  • SQ304 Singapur - Bruksela 23:55-07:20 (1-3-5-7)
  • SQ303 Bruksela - Singapur 12:10-06:55 (12-4-6-)
- Bruksela jest ważnym europejskim centrum gospodarczym i politycznym, a uruchomienie tej nowej trasy dodaje kolejne historyczne i urokliwe miasto do listy kierunków Singapore Airlines. Daje ono naszym klientom podróżującym z Europy dodatkowy punkt połączenia z Singapurem, a także z regionem Azji i Pacyfiku za pośrednictwem naszego węzła przesiadkowego na lotnisku Changi. Singapore Airlines będzie w dalszym ciągu dokonywać przeglądu swojej sieci połączeń i szukać możliwości zaoferowania naszym klientom ich większej ilości - powiedział Dai Hao Yu, Pełniący obowiązki wiceprezesa Singapore Airlines ds. planowania marketingowego.


Bruksela będzie trzynastym europejskim kierunkiem w siatce Singapore Airlines. Linia oferuje na tę chwilę cztery loty dziennie (w tym dwa na A380) do Londynu-Heathrow, dwa rejsy dziennie do Frankfurtu i Paryża-CDG, jeden dziennie do Amsterdamu, Mediolanu-Maplensa, Monachium i Zurychu, pięć razy tygodniowo do Barcelony, Kopenhagi i Manchesteru, i cztery razy w tygodniu do Rzymu i Stambułu.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy