Singapore Airlines zwiększa obecność w Azji Południowo-Wschodniej

30 listopada 2022 11:03
Linia Singapore Airlines zapowiedziała wzmocnienie swojej obecności w Azji Południowo-Wschodniej i Australii. Przewoźnik wróci do południowokoreańskiego Pusanu oraz wykorzysta więcej samolotów Airbus A380 na trasach do Australii w szczycie australijskiego sezonu wakacyjnego.
Reklama
Linia Singapore Airlines zapowiedziała rozwój azjatyckiej i australijskiej siatki połączeń w nadchodzących miesiącach. Okres wzmożonego ruchu pasażerskiego w regionie w związku z przerwą wakacyjną zachęcił singapurskiego przewoźnika do zwiększenia swojej obecności na kluczowych trasach. Nie zabraknie nowości. W konsekwencji linia Singapore Airlines przywróci, a na niektórych trasach nawet przebije, oferowanie sprzed pandemii koronawirusa do pierwszego kwartału 2024 roku.


Najwięcej zmian obejmie Bangkok (Tajlandia), Pusan i Seul (Korea Południowa), Fukuokę, Nagoję i Osakę (Japonia), Sajgon (Wietnam), Kuala Lumpur (Malezja), Krong Siem Reap (Kambodża) oraz Tajpej (Tajwan, Chińska Republika Ludowa). Co więcej, singapurski przewoźnik zintensyfikuje swoją obecność w Australii poprzez dodanie nowych rotacji do Melbourne i Sydney realizowanych samolotami Airbus A380.

- Patrząc na 2023 rok, widać wzrost popytu na podróże lotnicze w Azji Południowo-Wschodniej, Azji Wschodniej i Australii. Naturalnym rozwiązaniem było więc zwiększenie częstotliwości na najważniejszych trasach w regionie, momentami przekraczając nawet oferowanie sprzed globalnej epidemii - powiedziała JoAnn Tan, wiceprezydent linii Singapore Airlines.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy