Darmowe Wi-Fi w Dubaju

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
05 grudnia 2016 07:28
4 komentarze
Pasażerowie mogą korzystać z bezprzewodowego internetu na obydwu lotniskach w Dubaju. Połączenie nie jest ograniczone czasowe ani pod względem pobieranych danych.
Reklama
Wdrożenie bezpłatnego Wi-Fi było możliwe po dużych inwestycjach w infrastrukturę telekomunikacyjną na lotniskach Dubai International i Dubai World Central. W terminalach obydwu lotnisk zainwestowano m.in. 5 tys. nowych nadajników sygnału bezprzewodowego. Spółka wzmocniła także łącza szerokopasmowe. Punkty dostępowe dla sieci zapewniają prędkość na poziomie 5Gbps - szybkość indywidualnego połączenia zależy od liczby osób równocześnie korzystających z łącza.

Połączenie nie wymaga rejestracji i jest możliwe dzięki jednemu kliknięciu - zapowiada spółka Dubai Airports.

Spółka zamierza teraz inwestować w aplikacje mobilne poprawiające komfort podróży pasażerów. Mają one być dostosowane nie tylko dla każdego z lotnisk, ale nawet dla poszczególnych terminali głównego lotniska Dubai International.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_a30ab 2016-12-06 10:32   
gość_a30ab - Profil gość_a30ab
Na DWC połączenie się z wifi jest bardzo łatwe i szybkie ... ale niestety nie da się otworzyć żadnej strony, ostatnio to przetestowałem :D
A co do WAW to zazwyczaj przesiadki są tak szybkie, że nie ma czasu na siedzenie po knajpach, a w przypadku, gdy już się trafi oczekiwanie 6-8h to grzechem jest gnicie na lotnisku gdy do centrum miasta mamy 30min.
lkolodziejczyk89 2016-12-06 00:05   
lkolodziejczyk89 - Profil lkolodziejczyk89
Test lukasza
gość_eeed7 2016-12-05 10:09   
gość_eeed7 - Profil gość_eeed7
Wita ich dokładnie tym samym czym Dubaj - bezpłatnym dostępem do Wifi bez ograniczeń.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N