×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Travel Service (QS)


 7.4

/10

Travel ServiceTravel Service Airlines to czeska prywatna linia czarterowa powstała w 2000 r. Jej główna siedziba znajduje się w Pradze. Od 2004 r. prowadzi także sprzedaż biletów pod marką SmartWings (LCC) oraz loty czarterowe pod marką Travel Service. Oprócz tej działalności przewoźnika oferuje także loty biznesowe ad hoc na pokładzie Cessny 680 Citation Business Jet. Linia posiada także trzy spółki zależne Travel Service Polska, Travel Service Slovakia oraz Travel Service Hungary, a od grudnia 2013 r. posiada także 34 proc. udziałów w Czech Airlines (CSA). W Polsce przewoźnik posiada dwie bazy operacyjne na Lotnisku Chopina oraz w porcie Poznań-Ławica.

Obecnie czeski przewoźnik posiada we flocie 38 maszyn: siedem Airbusów A320, dwa Boeingi 737-700, 28 Boeingów 737-800NG oraz jedną Cessnę 680 Citation Business Jet. Jest to liczba wszystkich samolotów latających w spółkach Travel Service i Smartwings wraz z maszynami będącymi w spółkach zależnych.


Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Leciałam w tym roku pierwszy raz liniami lotniczymi Travel Service i z całym przekonaniem polecam je. Dla mnie mega pozytyw. Wylot i powrót o czasie, przemiła obsługa. Miło też, że Kapitan powiedział kilka słów od siebie. Widziałam kilka negatywnych opinii o spóźnieniach itd. No cóż... zdarzają się zapewne jak to w każdych innych liniach. Podczas owej podróży nieszczęśliwie moja torba została uszkodzona. Pech. Odpadło kółko od walizki. Po powrocie złożyłam reklamację, zgodnie z wymogami i regulaminem linii. Po kilku dniach otrzymałam od linii Travel Service nową torbę. Byłam po wrażeniem, że wszystko odbyło się bez najmniejszych kłopotów, szybko i profesjonalnie. Pozdrawiam.
Wady: Brak.
10

/10

17/11/2018 12:34,  
Zalety: Jedyną zaletą jest to, że samolot dał radę unieś się w powietrze, co jest dla tych linii nie lada osiągnięciem. Brawo.
Wady: Linia lotnicza Travel Service to jakiś żart. Są tak opóźnieni, jakby mieli za dużo chromosomów. 6 godzin opóźnienia na trasie Lanzarote - Katowice. Ludziom chce się pić, a obsługa przygotowała aż 4 butelki wody beskidzkiej. Taka ilość nie wystarczyłaby nawet dla pasażerów jednoosobowego szybowca. Obsługa dodatkowo wyjątkowo niemiła. Jedynymi lotami, którymi ta linia powinna się zajmować, to latanie w kulki.
1

/10

18/08/2018 22:41,  
Zalety: Lot Katowice - Burgas 7.08.2018. Wylot przed czasem, bardzo mile i pomocne stewardessy. Darmowa woda. Kapitan Polak informujący o trasie przelotu. Bardzo przyjemny lot.
Wady: Brak
10

/10

17/08/2018 08:59,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie