×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Travel Service wynajął Airbusa A320Travel Service wynajął Airbusa A320 (SX-BHV), na zasadach ACMI, od greckiej linii Hermes Airlines. Ma to związek z dużym zapotrzebowaniem tour operatorów. 15 maja samolot został przebazowany do Pragi. Przez cały sezon letni 2014 będzie wykonywał rejsy czarterowe głównie z Pragi oraz z Poznania.Załoga samolotu będzie składała się z dwóch pilotów Hermes Airlines oraz czterech członków personelu pokładowego linii Travel Service.

Hermes Airlines to grecka czarterowa linia lotnicza. Jej główna siedziba znajduję się w miejscowości Alimos, natomiast główna baza to międzynarodowy port w Atenach. Linia specjalizuje się w wakacyjnych czarterach oraz wynajmach samolotów na zasadach ACMI w Europie i Afryce. Przewoźnik jest spółką zależną linii Air Méditerranée. Obecna flota linii składa się z pięciu Airbusów: jednego A320 oraz czterech A321.

Piotr Bożyk
Fot. Robert Noelgość_f1097 - Profil
gość_f1097
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie