×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Deszcz sparaliżował lotnisko w Dubaju


Ulewne deszcze czasem sprawiają problemy w lotnictwie, powodując opóźnienia i odwoływanie lotów. W Dubaju zdarza się to jednak niezwykle rzadko - ale dziś właśnie taka sytuacja nastąpiła.Intensywny deszcz zaczął padać dziś (3.1) po godzinie 10 czasu lokalnego (7 rano czasu polskiego). Potężna fala opadów utrudniała lądowanie samolotom, zaś zalegająca na lotnisku woda była uciążliwa dla ruchu na płycie lotniska. 

Opóźnienia niektórych samolotów sięgały nawet kilku godzin. 


Opady deszczu rozpoczęły się już w sobotę i ciągle trwają. W południe czasu lokalnego zwiększyła się ich częstotliwość. W poniedziałek ma nadejść rozpogodzenie, o ile dzisiaj w nocy chmury przesuną się na zachód.

Port lotniczy Dubaj doświadcza opóźnień przylotów i odlotów z przyczyn operacyjnych i pogodowych. Współpracujemy z liniami, kontrolą ruchu powietrznego oraz innymi partnerami w celu zminimalizowania wszelkich niedogodności dla naszych klientów - powiedział cytowany przez gulfnews rzecznik portu lotniczego w Dubaju.

Deszcz w Dubaju to dość rzadkie zjawisko. Występuje one zwykle od listopada do kwietnia. Jego największe nasilenie ma miejsce w lutym, kiedy może spaść nawet do 35 mm wody. 


Reklama


Booking.com
gość_ebb7f - Profil
gość_ebb7f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie