×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Ukraine International Airlines (PS)


 6.4

/10

Ukraine International AirlinesUkraine International Airlines to największa ukraińska krajowa linia lotnicza z siedzibą w Kijowie. Linia została założona 1 października, a działalność rozpoczęła 25 listopada 1992 roku. Obecnie akcjonariuszami linii są: Fundusz własności Ukrainy (61,58%), UIA Beteiligunsgesellschaft mbH (Austria) (22,52%), Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (9,93%) oraz Program Ramowy na Rzecz Konkurencyjności i Innowacji (CIP) (5,97%).

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Opinie o linii Ukraine International Airlines

Zalety: Cena
Wady: Nasze bagaże zostały okradzione, linia lotnicza nic sobie z tym nie robi...
1

/10

11/04/2018 17:54,  
Zalety: Lot na trasie Warszawa-Kijów-Tbilisi- Kijów-Warszawa. Na wylocie z Polski opóźnienie ok 1h, ale cierpliwy jestem :) Miła obsługa, samolot czysty i dość miejsca na nogi. Największy plus podczas lotu Tbilisi- Kijów, samolot UR-PSW, 7 miesięczny! Fajna zmieniona toaleta, nawet stewardessa nie wiedziała jak spuścić wodę z umywalki :)) Ogólnie linie na plus
Wady: Obłożenie prawie 100 %, oparcia bardzo odchylają się do tyłu przez co pasażer przede mną prawię leżał mi na kolanach
10

/10

13/11/2017 12:03,  
Zalety: Przelot na trasie Lwów (LVO) - Tbilisi (TBS) z przesiadką w KBP. Przelot punktualny (podczas powrotu nieznaczne opóźnienie - 20 min.). Przelot wygodny - w samolotach duże odległości miedzy rzędami siedzeń, co posiada istotne znaczenie przy dłuższych przelotach. Korzystny stosunek ceny do jakości. Standard zbliżony nieco do LCC. Bagaż rejestrowany (20 kg) nie wymaga dopłaty. Ogólne wrażenie pozytywne. Linia godna polecenia przede wszystkim dla zwykłych osób o niewygórowanych wymaganiach.
Wady: Serwis płatny. W ramach ceny biletu podstawowego otrzymuje się jedynie kubek wody niegazowanej (można poprosić o drugi).
7

/10

06/09/2017 16:41,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie