Ukraine International poleci na Karaiby i Malediwy

12 grudnia 2021 10:30
W ramach współpracy z biurem podróży Compass Travel, ukraiński przewoźnik narodowy już wkrótce wzbogaci swoją siatkę połączeń o dalekodystansowe loty na Karaiby i Malediwy. Już 27 grudnia br. linie Ukraine International Airlines uruchomią rejsy do Cancun, Punta Cana oraz Male.
Reklama
Coraz więcej tradycyjnych linii lotniczych decyduje się na włączenie do swojej oferty lotów czarterowych realizowanych przy współpracy z biurami podróży. Od kilku sezonów na rynku przelotów czarterowych aktywnie działają Polskie Linie Lotnicze LOT, które wykonują szereg połączeń (przede wszystkim dalekodystansowych za pośrednictwem samolotów Boeing 787 Dreamliner) na rzecz turystów podróżujących w ramach wycieczek zorganizowanych. W ostatnich dniach podobną decyzję podjęły także linie Ukraine International Airlines, które podpisały porozumienie z biurem podróży Compass Travel.


W ramach współpracy ukraiński przewoźnik narodowy już wkrótce uruchomi trzy bezpośrednie połączenia z kijowskiego lotniska Boryspol do egzotycznych miejsc na Karaibach i Malediwach. Od 27 grudnia br. pasażerowie linii Ukraine International Airlines znajdą w ofercie przewoźnika rejsy do Cancun w Meksyku, Punta Cana na Dominikanie oraz do Male na Malediwach.

Loty czarterowe realizowane będą samolotem Boeing 767-300ER. Choć Ukraińcy dysponują tymi maszynami w swojej flocie, egzemplarz zatrudniony do wykonywania dalekodystansowych przelotów na Karaiby i Malediwy będzie tymczasowo pozyskany od portugalskiej linii lotniczej EuroAtlantic Airways, która specjalizuje się w leasingu i czarterach samolotów.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy