×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA zmienia trasę lotów z Kijowa do Dubaju


W związku z niestabilną sytuacją w rejonie Zatoki Perskiej linie Ukraine International Airlines podjęły decyzję o zmianie trasy przelotowej rejsów z Kijowa do Dubaju.


Loty do Dubaju będą realizowane tak, aby samoloty omijały terytorium Iranu i Iraku. Spowoduje to wydłużenie czasu podróży oraz wymusi korektę rozkładu i konieczność międzylądowania technicznego na Cyprze w drodze powrotnej do Kijowa. 


Zgodnie ze zmienionym rozkładem rejs PS 373 będzie wylatywał z Kijowa o 17:25, aby dotrzeć do Dubaju o 22:35. W drogę powrotną lot PS 374 będzie realizowany z krótkim postojem na lotnisku w Larnace. Start samolotu z Dubaju zaplanowano na godz. 0:05 następnego dnia, zaś lądowanie na Cyprze o 4:55. W dalszą drogę maszyna wyruszy o 5:30 i wyląduje na kijowskim lotnisku Boryspol o 8:25. Modyfikacja trasy przelotu do Dubaju jest przewidziana na razie do 11 stycznia, z możliwością jej przedłużenia w zależności od rozwoju sytuacji w zagrożonym rejonie. Podobne ograniczenia na tej trasie wprowadziły także linie Wizz Air

Ukraine International Airlines oferują loty do Dubaju codziennie samolotami boeing 737-800. gość_baff2 - Profil
gość_baff2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie