UIA odwołuje loty do Włoch, Izraela i Turcji

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
12 marca 2020 16:31
UIA koryguje rozkład lotów w odpowiedzi na rozprzestrzenianie się koronawirusa i wprowadzenie, zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, kwarantanny przez rządy niektórych krajów.
Reklama
Linia postanowiła zawiesić loty na trasie Kijów – Wenecja, między 12 marca i 12 kwietnia. Pasażerowie mogą opuścić Włochy samolotami UIA z Rzymu i Mediolanu, które będą obsługiwane głównie w celu sprowadzenia Ukraińców do domu. Osoby, które muszą podróżować z Wenecji lub innego włoskiego miasta, aby przesiąść się na lot na Ukrainę, muszą wypełnić specjalne oświadczenie.

UIA anulowała loty między Odessą i Tel Awiwem, które miały się odbyć w okresie od 12 marca do 8 kwietnia (z wyjątkiem 18 i 25 marca) oraz Dniepropetrowskiem i Tel Awiwem. Loty z Charkowa do Tel Awiwu nie będą obsługiwane od 15 marca do 8 kwietnia. UIA będzie nadal obsługiwać loty z Kijowa do Tel Awiwu dwa razy dziennie. Pasażerowie lotów Dniepropetrowsk - Tel Awiw będą mieli alternatywną opcję podróży przez Kijów.

Do 22 maja zawieszone zostają loty Kijów - Izmir. Pasażerowie posiadający bilety na loty do/z Izmiru będą mogli podróżować przez Stambuł. Loty między Odessą i Stambułem zostały zawieszone do 1 kwietnia.

Od 13 marca do 7 kwietnia UIA będzie codziennie obsługiwać loty między Kijowem i Londynem (LGW).

Zmieniony został również rozkład lotów krajowych. Do 8 kwietnia UIA ograniczyły drugą częstotliwość lotów między Kijowem i Chersonem, Czerniowcami, Iwano-Frankowskiem, Lwowem i Zaporożem.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy