UIA tymczasowo zawiesza wszystkie połączenia

26 marca 2020 11:36
2 komentarze
W związku z rozwojem sytuacji epidemiologicznej na Ukrainie i w Europie linie Ukraine International Airlines zawieszają wszystkie rozkładowe połączenia w okresie do 24 kwietnia.
Reklama
Już wcześniej ukraiński przewoźnik znacznie ograniczył liczbę operacji krajowych i międzynarodowych. Linia zarazem informuje, że obecnie nieczynna jest jej infolinia. Pasażerowie proszeni są o kontakt za pośrednictwem odpowiednich formularzy dostępnych na stronie internetowej.


Osoby, które miały zaplanowany wylot w okresie zawieszenia operacji mogą zmienić datę podróży lub anulować bilet i otrzymać voucher do wykorzystania na przyszłe podróże z UIA. Linie apelują także o zgłaszanie w pierwszej kolejności najbardziej pilnych próśb dotyczących np. zmian dat podroży na maj i czerwiec.

Ostatnie komentarze

gość_9a53e 2020-03-26 18:57   
gość_9a53e - Profil gość_9a53e
To jest już koniec, nie ma już nic.
gość_8b80a 2020-03-26 14:28   
gość_8b80a - Profil gość_8b80a
UIA raczej w obecnej formie nie przetrwa. Oni mieli straty kilka lat pod rząd (doskonały przykład na "zarabianie" na przesiadkach w naszym regionie). Myślę, że dadzą im dotację na niewielką linię i zlikwidują long haul. Lub przynajmniej zawieszą do lata 2021.

Mogą też zdecydować się na likwidację. Bo na przykład prezio będzie chciał się usamodzielnić (a obecny premier to były pracownik Achmetova) lub nawet Pan Nadprezydent wyrazi zgodę i będzie zarabiał na innych liniach dostarczając paliwo lotnicze po wysokich cenach. O ile dobrze pamiętam to własnie Pan Nadprezydent kontroluje rafinerię w Krzemieńczuku.

LOT powinien szykować samoloty i sloty, by móc w razie czego otworzyć 3 razy dziennie Charków, Odessę i Dnipro (przenosiny z Zaporoża). Co najmniej od S21. Plus Donieck po zakończeniu wojny.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy