×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko w Dubaju ogłasza przetarg na gastronomię


Dubajskie lotnisko zaprasza potencjalnych partnerów do składania ofert na drugą rundę przetargu na punkty gastronomiczne w Dubai International Concourse A w Terminalu 3.


Podobnie jak pierwsza runda, która została rozstrzygnięta 7 grudnia 2017 roku, przetargi na punkty gastronomiczne w hali Concourse A w Terminalu 3 dubajskiego lotniska obejmują m.in. kawiarnie, punkty typu "grab & go" oraz licencjonowane oferty. Druga runda przetargu rozpoczęła się 24 grudnia 2017 roku. Dokumenty przetargowe będą dostępne jeszcze do 11 stycznia 2018 roku.  Jak podkreślają władze portu, zadaniem wyłonionych partnerów będzie dostarczenie najlepszej jakości żywności, a co za tym idzie utrzymania wysokiego poziomu obsługi i satysfakcji dla wymagających klientów.

Kryteria dla potencjalnych partnerów obejmują:

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy w porcie lotniczym/hubie; 
  • Prowadzenie co najmniej trzech punktów sprzedaży, przy rocznym obrocie wynoszącym co najmniej 20 mln AED;
  • Zgodę na działalność na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Hala Concourse A została otwarta w 2013 roku w ramach Terminalu 3. Obiekt jest używany wyłącznie przez linie lotnicze Emirates. Concourse A to jedyny na świecie obiekt przeznaczony dla Airbusa A380, który oferuje wielopoziomowy boarding dla pasażerów klasy pierwszej i biznes z bezpośrednim dostępem z poszczególnych salonów. Od momentu powstania obiekt zwiększył przepustowość portu z 60 mln do 75 milionów pasażerów rocznie.

Fot. Dubai Airports
Reklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie