×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dubaj: Bezpłatne filmy poprzez sieć Wi-Fi


Pasażerowie na lotnisku w Dubaju oczekujący na lot będą mogli bezpłatnie oglądać filmy oraz programy telewizyjne na swoich urządzeniach przenośnych.


Nowe udogodnienie dla podróżnych to efekt partnerstwa pomiędzy Dubai Airports oraz regionalnym dostawcą usług filmów na żądanie, firmą ICFLIX. 

- Dubai Airports stara się być bliżej pasażerów i każdego miesiąca zmienić doświadczenia podróży dla milionów podróżnych. Nasze ciągłe inwestycje w znakomity produkt Wi-Fi (Wow-Fi), spowodował, że nasi goście połączeni są z szybką i bezpłatną usługą, a teraz planujemy wzbogacić tę platformę o nowe treści - powiedział Eugene Barry, wiceprezydent Dubai Airports ds. komunikacji. 

Pasażerowie będą mogli ściągać najnowsze produkcje Hollywood, Bollywood oraz Jazwood (arabskie), łącząc się z siecią lotniskową za pomocą smartfonów, tabletów lub laptopów. Filmy oraz programy na platformie ICFLIX dostępne są w trzech językach: arabskim, angielskim i francuskim. 

- Naszą misją jest dostarczanie najlepszych treści online do użytkowników na całym świecie poprzez oferowanie materiałów Jazwood (arabskich), Bollywood i Hollywood w jednym miejscu. Dzisiaj właśnie rozszerzyliśmy potencjalną bazę klientów o 90 mln osób, więc jesteśmy absolutnie zachwyceni podpisaniem umowy i szansą jaką otrzymaliśmy - powiedział Carlos Tibi, założyciel ICFLIX. 

Usługa video-on-demand jest dostępna bezpłatnie przez okres próbny dwóch miesięcy. Po tym okresie Dubai Airports oraz ICFLIX, w oparciu o uwagi użytkowników podejmą decyzję na temat przyszłych opcji usługi.


fot. Dubai Airportsgość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie