Linia lotnicza Turkish Airlines (TK)

Lotnisko  Linia lotnicza Turkish Airlines (TK) 8 Linie lotnicze Turkish Airlines powstały w 1933 r. Turkish Airlines mają siedzibę w Istambule. Oferuje połączenia z Europą, Bliskim Wschodem, Dalekim Wschodem, Ameryką Północną i Afryką. Głównym portem jest port lotniczy Istambuł-Ataturk

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

Jaro 04/02/2020 21:53   
Jaro - Profil Jaro
9 Zalety: Dobry catering, przyzwoita obsługa.

Wady: Nie spotkało mnie nic negatywnego.
marcin7 24/11/2018 14:33   
marcin7 - Profil marcin7
8 Zalety: 2 loty 9 listopada na trasie Delhi-Istambul-Birmingham. Obydwa loty o czasie, bardzo smaczne jedzenie. Porzadny system rozrywki pokladowej, bardzo uprzejme stewardessy. Nie jest to Singapore Airlines, ale chyba jeszcze wybiore sie w podroz z Turkish.

Wady: Pozytywne wrazenie o liniach Turkish Airlines niestety niszczy troche ich wezel Ataturka.
lila60 31/07/2017 13:45   
lila60 - Profil lila60
1 Zalety: Przystępna cena biletów

Wady: Fatalna obsługa w biurze w Warszawie - panie aroganckie i bez kultury - dzwoniłam w sprawie reklamacji zagubionego bagażu, którego nie mogą znaleźć od 5 dni - pani stwierdziła że to nie jej problem i rozłączyła się w połowie zdania - chamstwo na które brak słów - OMIJAĆ ICH Z DALEKA. Jest to 3 lot z rzędu tymi liniami i bagaż zaginął po raz trzeci, więc to u nich standard. Wcześniej udawało się go znaleźć po 1 dniu, więc było to do zaakceptowania ale tym razem chyba zawartość walizki komuś spodobała się bardziej niż poprzednio... Podają jakiegoś maila, żeby sobie pisać reklamacje, na które nikt nie odpowiada. Ogólnie bałagan, olewanie klienta, jeśli już zapłaci za lot, brak kompetentnej osoby z którą można porozmawiać. Nie zasługują nawet na pół gwiazdki!!!
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama