×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Turkish Airlines (TK)


 8.0

/10

Turkish AirlinesLinie lotnicze Turkish Airlines powstały w 1933 r. Turkish Airlines mają siedzibę w Istambule. Oferuje połączenia z Europą, Bliskim Wschodem, Dalekim Wschodem, Ameryką Północną i Afryką. Głównym portem jest port lotniczy Istambuł-Ataturk

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Opinie o linii Turkish Airlines

Zalety: Dobry catering, przyzwoita obsługa.
Wady: Nie spotkało mnie nic negatywnego.
9

/10

04/02/2020 21:53,  
Zalety: 2 loty 9 listopada na trasie Delhi-Istambul-Birmingham. Obydwa loty o czasie, bardzo smaczne jedzenie. Porzadny system rozrywki pokladowej, bardzo uprzejme stewardessy. Nie jest to Singapore Airlines, ale chyba jeszcze wybiore sie w podroz z Turkish.
Wady: Pozytywne wrazenie o liniach Turkish Airlines niestety niszczy troche ich wezel Ataturka.
8

/10

24/11/2018 14:33,  
Zalety: Przystępna cena biletów
Wady: Fatalna obsługa w biurze w Warszawie - panie aroganckie i bez kultury - dzwoniłam w sprawie reklamacji zagubionego bagażu, którego nie mogą znaleźć od 5 dni - pani stwierdziła że to nie jej problem i rozłączyła się w połowie zdania - chamstwo na które brak słów - OMIJAĆ ICH Z DALEKA. Jest to 3 lot z rzędu tymi liniami i bagaż zaginął po raz trzeci, więc to u nich standard. Wcześniej udawało się go znaleźć po 1 dniu, więc było to do zaakceptowania ale tym razem chyba zawartość walizki komuś spodobała się bardziej niż poprzednio... Podają jakiegoś maila, żeby sobie pisać reklamacje, na które nikt nie odpowiada. Ogólnie bałagan, olewanie klienta, jeśli już zapłaci za lot, brak kompetentnej osoby z którą można porozmawiać. Nie zasługują nawet na pół gwiazdki!!!
1

/10

31/07/2017 13:45,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie