×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe kabiny do spania w Dubaju


Port lotniczy w Dubaju uruchomił poczekalnię "sleep‘n fly" wyposażoną w 27 kabin do spania.W poczekalni, która zlokalizowana jest niedaleko bramki A1 w strefie A lotniska, do dyspozycji pasażerów spragnionych odpoczynku przygotowano zaprojektowane w Skandynawii kabiny - 20 mniejszych kabin “igloo” oraz siedem podwójnych kabin premium z wysuwanym łóżeczkiem dla dziecka. 

Minimalny czas wynajmu kabiny to jedna godzina. Maksymalnie kabina może być wynajęta na całą noc. W ciągu dnia godzina kosztuje 17 dolarów w kabinie "igloo", a w nocy to minimum 20 dolarów. Większe kabiny można wynająć na co najmniej dwie godziny, co kosztuje 60 dolarów w dzień i 74 w nocy. 12-godzinny wynajem, niezależnie od pory dnia, kosztuje 130 dolarów w kabinie "igloo" i 271 dolarów w "premium".

- Otwarcie "sleep'n fly" rozszerza opcje pozwalające na relaks i odpoczynek oferowane pasażerom w Dubaju i jest najnowszym ze spersonalizowanych produktów, które wprowadzamy po to, by odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby podróżnych z całego świata - powiedział Eugene Barry, wiceprezydent Dubai Airports Commercial Group.


fot. Dubai International Airportgość_0ee29 - Profil
gość_0ee29
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie