×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Madryt (MAD)


 7.5

/10

Barajas Arpt
Madryckie lotnisko Bajaras składa się z czterech terminali i jest położone około 13 km od centrum Madrytu.

  • Okazje z Polski na lotnisko Madryt (MAD)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Madryt


Jak dojechać na lotnisko Madryt?


Samochodem:
Lotnisko leży około 30 minut drogi od centrum. Z centrum do lotniska prowadzi droga N2 a następnie N100 która wiedzie pod same lotnisko. Koło lotniska przebiegają również autostrady - M30 i M40.

Kolej/Metro:
Z lotniska do centrum można dostać się metrem - linią nr 8, Czas przejazdu z centrum - około 20 minut. Linia 8 metra ma dwa przystanki w obrębie lotniska: "Barajas - T1, T2, T3" (fizycznie przystanek znajduje się w T3, także jeżeli Twój odlot jest z T1 lub T2 należy wziąć pod uwagę, że dojście do odpowiedniego terminala może zająć ok 15-20minut) oraz "Aeropuerto T-4" (przystanek znajduje się w T4). Koszt przejazdu metrem: bilet jednorazowy 1 EUR. Można także wykupić bilet 10-przejazdowy za 9,00 EUR. Dodatkowo jeżeli podróż rozpoczyna się lub kończy na lotnisku należy dokupić każdorazowo tzw. "suplement" (Suplemento Aeropuerto) koszt 1 EUR. Wszystkie bilety można kupić na każdej stacji metra w automatach biletowych. Dostępna jest wersja angielska menu. W automacie biletowym istnieje możliwość kupienia biletu (jednorazowego bądź 10-przejazdowego) wraz z odpowiednią ilością suplementów na jednym (fizycznie) bilecie (kartoniku).

Autobusem:
Lotnisko połączone jest z Madrytem wieloma liniami autobusowymi a także z siecią hiszpańskich kolei (metro).

Taxi:
Taksówki stoją obok obydwóch terminali. Koszt przejazdu (około 20 minut) do centrum miasta to około 20 EURO.

Wypożycz auto na lotnisku MadrytPołączenia z tego lotniskaZalety: Jak na duże lotnisko sprawna obsługa i dosyć szybki, aczkolwiek kombinowany, dojazd do centrum.
Wady: Brak bezpośredniego dojazdu do centrum. Konieczność„ przesiadek.
9

/10

21/06/2018 22:54,  
Zalety: Lot z Terminala 1. +dobrze skomunikowane, +dużo miejsc siedzących, +szybka kontrola paszportowa
Wady: -dojście ze stacji metra do Terminala 1 zajmuje bardzo dużo czasu
7

/10

26/10/2017 23:28,  
Zalety: Jedno z najlepszych w Europie. Przestrzenne wygodne. Terminal 4C świetnie skomunikowany. I co najlepsze jako że między kontynentalny super tanio . Mowa o towarach akcyzowych.
Wady: Łamany angielski. Można się na tych metrach zagubić.
10

/10

31/01/2017 19:03,  
Zalety: Swietna komunikacja do centrum Madrytu. Ogromne, czyste, przestronne lotnisko. Masa sklepów, barów i restauracji. Ceny bardzo przystępne. Chyba jedyne lotnisko w Europie, które obsługuje loty Ryanair przy użyciu rękawów. Madryt Barajas to najlepsze lotnisko w Europie!! :)
Wady: Brak.
9

/10

23/11/2016 14:24,  
Zalety: Dobre skomunikowanie z miastem
Wady: Ciasno (Terminal 2) , niezbyt czysto, średni angielski u obsługi. Dla mnie istotne - brak palarni, co skutkuje zadymionymi łazienkami.
6

/10

04/11/2016 12:36,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie