×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza bmibaby (WW)


 3.4

/10

bmibabyBrytyjska tania linia lotnicza, spółka zależna linii lotniczych BMI British Midland. Linia operuje ze swoich baz w East Midlands, Manchester, Cardiff, i Birmingham. bmibaby jest członkiem bmi Diamond Club. Wycofała się z wykonywania operacji do Polski. 10 września 2012 linia zakończyła działalność.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: BOH-JER: krótki 20-minutowy lot, samolot czysty, wylot z BOH o czasie, przylot na JER 15 minut przed czasem rozkładowym.
Wady: Płatny: bagaż, odprawa na lotnisku, serwis, czyli prawie wszystko. Ciasny układ siedzeń, co przy tak krótkim locie jest do zniesienia. Częste zmiany rozkładu. Początkowo zaplanowany lot przesunęli o ponad 24 h, dzięki temu pobyt na JER skrócił się 1,5 dnia do... 2 godzin, a zaliczka na hotel przepadła. Odprawa on-line nie działała włączając w to dzień odlotu. Podczas odprawy powiedziano mi, że muszę uścić opłatę 10 GBP za odprawę lotniskową. Okazało się, że tem problem mieli i inni pasażerowie tego rejsu. Ostatecznie opłata została anulowana, ale to raczej zasługa firmy handlingowej niż linii lotniczej. Ogólnie kiepska linia.
4

/10

30/05/2010 21:35,  
T.T
T.T
Zalety: zdecydowany brak
Wady: byłam pasażerką feralnego lotu z dn 15.9.2008r.mieliśmy wyladowac w Balicach a przekierowali nas do Pragi!! i tam zostawili samym sobie!jestem bardzo niezadowolona z ich usług i nadodtek mam teraz problem z odzyskaniem obiecanych mi pieniędzy za powrót z Pragi do Krakowa!uprzejmie uprzedzam tych co maja zamiar z tych linii skorzystac zeby się dobrze i kilka razy zastanowili!
1

/10

03/12/2008 00:32,  
kajgol
kajgol
Zalety: tanie loty
Wady: również byłem jednym z pasażerów wyrzuconych w pradze zamiast w krakowie. warunki były nie do zniesienia a pasażerowie pozostawieni sami sobie. nigdy więcej bmibaby
1

/10

03/12/2008 00:22,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie