×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


bmibaby zamknie dwie bazyW październiku linia bmibaby zamknie dwie swoje bazy operacyjne; w Cardiff oraz Manchesterze. Część operacji będzie przeniesiona do Belfastu i East Midlands. Zamknięcie baz podyktowane jest względami ekonomicznymi.

Obecnie w tych miastach zbazowane są cztery Boeingi 737. Po zamknięciu baz dwie maszyny trafią do Belfastu, a po jednej do East Midlands i Birmingham.- Szukamy optymalizacji sieci połączeń i chcemy rozdzielić nasze samoloty w miejsca, w których istnieje największy potencjał do znacznego wzrostu przewozów. 70 pracowników z Cardiff i 64 z Manchesteru będzie miało możliwość przejścia do innych baz w obrębie naszej firmy - poinformował dział prasowy bmibaby.

Z Belfastu, od 31 października przewoźnik zaoferuje sześć rejsów tygodniowo do Amsterdamu, a od 17 grudnia dwa rejsy w tygodniu do Genewy. Od marca 2012 dwa razy w tygodniu polecimy do Faro i na Majorkę, a także trzy razy tygodniowo do Malagi i Alicante. W maju 2012 zainaugurowane zostanie połączenie na hiszpańską Ibizę.

bmibaby rozpocznie w styczniu 2012  cotygodniowe loty z East Midlands do Tuluzy i Chambery. Przewoźnik potwierdził, że to nie koniec nowości i wkrótce ogłosi kolejne, nowe trasy z tych miast.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie