×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Air Serbia (JU)


 7.5

/10

Air SerbiaAir Serbia to nowa marka, która zastąpi istniejące Jat Airways dzięki inwestycji arabskiej linii Etihad Airways. Rebranding serbskiego przewoźnika ma na celu odcięcie się od przeszłości i zaprezentowanie nowej jakości zarówno na pokładzie jak i w całej firmie. Proces zmiany marki rozpocznie się z początkiem września, a zakończy 27 października 2013 roku, kiedy przewoźnik formalnie zacznie latać pod nową marką. Air Serbia planuje wymianę całej floty. Obecnie używane Boeingi 737-300 zostaną zastąpione Airbusami A319.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń Air SerbiaZalety: Pierwszy lot na trasie WAW-BEG Boeingiem B737-300 linii Aviolet, a drugi na trasie BEG-SOF samolotem Aerospatiale ATR 72-200. +miła obsługa +dobry catering
Wady: -pierwszy lot samolotem prawie 30-letnim co było widać we wnętrzu
5

/10

16/09/2016 19:57,  
Zalety: lot WAW-BEG-LCA, Pochwalić można za wszystko, organizacja, prezencja i radość z pracy , widać tu standardy z ETHIAD, punktualność, łatwość kontaktu pod warunkiem monitorowania zmian na My_Trap, wszystko można ustalić przez internet. Opinia wcześniejsza jest trochę bardzo na wyrost jeśli mowa o kontakt z linią w rezerwacji jest nawet informacja o potwierdzeniu lotu na 48 godzin przed. Bardzo miła obsługa na całej trasie, dawno nie widziałem żeby na pokładzie w klasie ekonomicznej rozdawano Mene z możliwością wyboru głównego posiłku, Super, Samolot nowy A319. Polecam i życzę miłej podróży, atrakcyjne oferty cenowe. Linia na maxa.
Wady: brak
10

/10

31/10/2014 13:36,  
Zalety: Lot WAW-BEG-ATH przebiegł bez zarzutu, bez opóźnień, bardzo miły personel pokładowy. Niewielki posiłek i napoje w cenie biletu znacznie niższej niż rodzimy LOT. Swoją drogą, to za zgubiony bagaż nie odpowiada linia lotnicza, a naziemna obsługa lotniska.
Wady: Na razie brak, choć te pewnie się pojawią w przypadku kłopotów z lotem.
10

/10

29/09/2014 00:10,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie