×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza CSA (OK)


 6.2

/10

CSALinie lotnicze Czech Airlines to czeski przewoźnik narodowy. Od 2001 są członek sojuszu lotniczego SkyTeam. Hubem linii jest port lotniczy Ruzyne w Pradze.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: None
Wady: 1. Queues 2. I was lied by CSA staff at the airport 3. I travelled together with my girlfriend to Bucharest. They lost my luggage and broke hers... It took them 2 flights to get my things to Bucharest, in the meantime they did not respond. And if they responded they were lying to me all the time. I DO NOT RECOMMEND CSA AIRLINES. Their standards are much lower than cheap airlines with much worse reputation.
1

/10

29/07/2017 09:23,  
Zalety: Niższe ceny biletów niż LOT.
Wady: Loty na trasie PRG-WAW bardzo często opóźnione, głośny ATR42 który lata świetności ma już dawno za sobą, brudne toalety i siedzenia, brak jakiegokolwiek napoju lub przekąski w cenie biletu, restrykcyjne zasady przewozu bagażu podręcznego (tylko jedna sztuka do 8 kg), niemiłe stewardessy przewracające oczami na pytania ze strony pasażerów.
2

/10

05/11/2016 18:58,  
Zalety: bardzo sympatyczna obsługa, loty przez Prage zawsze o czasie, czyste i wygodne samoloty, dobry catering, polecam.
Wady: nie ma
10

/10

06/09/2014 21:14,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie