×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Czech Airlines zawiesza loty do Seulu i do Włoch


Czeskie linie lotnicze zawieszą bezpośrednie loty między Pragą a Seulem w Korei Południowej, ze skutkiem natychmiastowym. Przewoźnik podjął tę decyzję mając na uwadze rosnące obawy w związku z epidemią koronawirusa.


CSA reaguje na rosnące obawy związane z epidemią koronawirusa i spadkiem popytu na loty Czech Airlines do/z Seulu. Po dokładnej ocenie sytuacji, wszystkie loty Czech Airlines pomiędzy Pragą a Seulem zostały na dzień dzisiejszy odwołane. Dla czeskich linii zdrowie i bezpieczeństwo zarówno klientów jak i pracowników jest najwyższym priorytetem. Loty do Korei Płd. zostały zawieszone bezterminowo. Na obecną chwilę linia Korean Air bez zmian realizuje swoje loty z Seulu do Pragi.

Czech Airlines oferuje pełny zwrot pieniędzy klientom dotkniętym odwołaniem lotu lub zmianę ich rezerwacji na loty obsługiwane przez innych przewoźników. Czeskie linie lotnicze stosują wysoce odpowiedzialne podejście do zagrożenia epidemią i konsultowały się z odpowiednimi organami.


Rząd czeski zasugerował również ograniczenie lotów z Pragi do Mediolanu, Wenecji, Bolonii i Bergamo w północnych Włoszech. Zgodnie z zaleceniami przewoźnik zdecydował się zawiesić do 6 kwietnia br. swoje loty do Mediolanu i Bolonii ze skutkiem natychmiastowych. 

fot. mat. prasowegość_228db - Profil
gość_228db
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie