Linia lotnicza Air Europa (UX)

Lotnisko  Linia lotnicza Air Europa (UX) 5.2 Air Europa to hiszpańskie linie lotnicze z siedzibą w Palma de Mallorca, na Majorce. Są jednymi z największych linii lotniczych w Hiszpanii. Obsługują połączenia z Północną Afryką, Europą, Karaibami i Ameryką Południową. Głównym hubem jest port lotniczy Madryt-Barajas.

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

WROMK 30/04/2019 18:06   
10 Zalety: Na trasach europejskich punktualni. Wygodne samoloty (A332, B738 - prosto z fabryki), niskie ceny, dobra siatka połączeń po Hiszpanii, miłe załogi, dobry wybór płatnych (uczciwe ceny) przekąsek na pokładzie.

Wady: brak
asia24 27/12/2016 11:38   
1 Zalety: Brak.

Wady: Oszuści trzymający się ściśle przepisów
robert40 08/04/2015 21:03   
6 Zalety: 1. Dobre ceny z powodów "trafiających" się promocji/błędów taryfowych (bilet Madryt-Havana-Madryt kupiony za ok...750zł) 2. Punktualne loty (bezpośrednie; dotyczy w/w przelotów) 3. Loty długodystansowe na A330 w układzie siedzeń 2+4+2 (co w przypadku 2os podróżujących razem jest zaletą)

Wady: 1. Kiepski serwis (sprzedażowy i post-sprzedażowy): a) jedna rez. zakończona komunikatem o błędzie i pomimo to obciążenie karty kwotą za bilet i konieczność rozmowy tel. z Madrytem w celu wyjaśnienia sprawy i zwrotu środków (dodatkowo zwrot przeliczony po niższym kursie "zakupu" walut, ale to już przepisy banku, ale po "chargback" i odczekaniu ok 1 m-ca suma zapłacona = suma zwrócona), b) płatna internetowa rez. miejsc siedzących (10 euro/miejsce): - która po kilku dniach...zniknęła (konieczność wyjaśniania mailowego sytuacji, po tym i kilku dniach miejsca wróciły), - na lotnisku przy check-in okazało się, że zar. miejsc...nie ma. bo jest samolot z innym oznaczeniem miejsc (nawet nie konfiguracją !) i zamiast rzędu 1 (więcej miejsc na nogi) dostajemy rząd 7 (standard), 2. Bardzo kiepski catering na lotach długodystansowych: niesmaczne posiłki, a drugi posiłek (loty 10h) po prostu niezjadliwy 3. Kiepski serwis z napojami (np druga lampka wina już płatna, trudność z uzyskaniem nawet tych płatnych napojów, zapominanie o napojach które były zamawiane)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy