×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza NIKI (HG)


NIKINiki to austriackie linie lotnicze z siedzibą w Wiedniu. Obsługują połączenia do znanych kurortów basenu Morza Śródziemnego. Głównym węzłem jest Port lotniczy Wiedeń-Schwechat. W styczniu 2004 r. niemieckie towarzystwo linii lotniczych „Air Berlin GmbH & Co. Luftverkehrs KG“ i austriacka spółka „N.L. Luftfahrt GmbH“ zawarły pierwszy europejski alians w sektorze tanich lotów. Air Berlin zakupiły od Niki Laudy 24 procent udziałów w jego nowo założonym towarzystwie linii lotniczych i jako firma usługowa przejmą dystrybucję i działalność marketingową tras jak również udostępnią własną logistykę.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Bardzo dobry przewoźnik! Jak na low-cost to wygodnie i czysto. Miła załoga. Lot Frankfurt-Wiedeń o czasie i przede wszystkim dużo tańszy niż Lufthansa i Austrian przy bardzo dobrej jakości.
Wady: -
9

/10

02/04/2015 00:15,  
Zalety: lot vie-cph 24/08/10 nowy , czysty samolot, przemila, mloda ,usmiechnieta obsluga, uslugi tradycyjnej lini w cenie low costu, czego mozna wiecej wymagac ? Bravo Niki Lauda !!!!
Wady: brak
10

/10

28/08/2010 00:50,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie