×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Laudamotion wystartuje wiosną


Linie lotnicze Laudamotion rozpoczną loty do popularnych wakacyjnych kurortów wiosną 2018 roku. Za sterami przewoźnika stoi Niki Lauda, założyciel Niki.


Linie lotnicze Laudamotion powstały po przejęciu przez Laudę aktywów Niki, czyli przewoźnika, którego sam stworzył w 2003 roku sam były kierowca wyścigowy. W 2011 roku Lauda sprzedał swoje udziały w Niki na rzecz Air Berlin, który niestety zbankrutował w 2017 roku.

Dawne Niki, teraz już pod nową nazwą Laudamotion, wystartuje wiosną 2018 roku i będzie realizować połączenia do popularnych kurortów wakacyjnych na południu Europy. Przewoźnik zaoferuje loty z Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii m.in. na Cypr, Kretę, Ibizę, Majorkę, Wyspy Kanaryjskie, Sardynię, a także do Grecji i południowych Włoch. 


Bilety na nowych trasach są już w sprzedaży. Przewoźnik oferuje pasażerom bilety w trzech taryfach: Economy Light, Economy oraz Premium Class. Najtańsze bilety dostępne są w taryfie Economy Light, gdzie w cenę bilety wliczony jest przewóz jedynie bagażu podręcznego o wadze do 6 kg.

W taryfie Economy w cenę biletu wliczony jest przewóz bagażu podręcznego oraz rejestrowanego (o wadze do 20 kg). W cenę biletu w taryfie Premium zawarty jest przewóz bagażu podręcznego (do 10 kg) i rejestrowanego (do 25 kg), wybór miejsca w samolocie, posiłki oraz napoje.gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie