NIKI jednak nie poleci z Bratysławy

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
24 kwietnia 2015 09:18
1 komentarz
Linia NIKI, należąca do grupy airberlin, wycofała się z planów uruchomienia trzech połączeń ze stolicy Słowacji. Austriacki przewoźnik początkowo miał latać z Bratysławy wiosną tego roku, po czym przełożył start nowych połączeń na jesień 2015.
Reklama
Austriacka linia ogłosiła uruchomienie połączeń ze Słowacji do Belgii i Hiszpanii. Linia oferowała sprzedaż biletów na trasach z Bratysławy do Brukseli oraz Palma de Mallorca.

W ramach przebazowania samolotu do Bratysławy, linia NIKI zaoferowała także loty na trasie Wiedeń - Bratysława - Wiedeń. Miał to być najkrótszy lot w Europie obsługiwany samolotem odrzutowym.

//www.pasazer.com/img/images/normal/flyniki,e190,berlin,pbozyk.jpg
Początkowo rejsy miały być obsługiwane embraerami E190. Jednak ze względu na decyzję zarządu NIKI, który postanowił sprzedać wszystkie E-Jety, w systemie rezerwacyjnym pojawiły się airbusy A319. Według nieoficjalnych informacji, przewoźnik zwyczajnie nie był w stanie zapełnić większych maszyn z bratysławskiego lotniska.

Fot. Piotr Bożyk

Ostatnie komentarze

gość_54e97 2015-04-25 09:48   
gość_54e97 - Profil gość_54e97
Do przewidzenia podobnie jak pamiętne dawiny POZ/WRO - TXL. Ale darmowa reklama była, a do tego grupa pasażerów dowiedziała się, że coś takiego istnieje.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama