Linia lotnicza Air China (CA)

3.9 Air China to chińskie narodowe linie lotnicze z siedzibą w Pekinie. Głównym węzłem jest Port lotniczy Pekin. Należą do sojuszu Star Alliance.

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

Siatka połączeń Air China

Space 13/04/2020 12:29   
7 Zalety: Cena, punktualność. Solidne linie, dla mnie są ok. Obsługa miła, jedzenie w miarę ok. Całkiem wygodnie i co najważniejsze na czas.

Wady: System rozrywki pokładowej beznadziejny i do tego ledwo działający. Jednak ja tego nie potrzebuję, jak komuś na tym zależy to będzie bardzo niezadowolony.
BigW 15/10/2019 12:35   
1 Zalety: Brak.

Wady: 4 odcinki na trasie WAW-PEK-ICN, TPE-PEK-WAW. 3 razy A330 rozpadający się, rozrywka pokładowa bezużyteczna, rozpadające się fotele, straszny hałas, jedzenie koszmarne, personel pokładowy obrażony. Totalne dno.
usuniety 19/12/2018 23:07   
1 Zalety: Cena

Wady: Lecielismy przez Pekin do Wietnamu początkiem listopada. Lot do Wietnamu, bez większych zastrzeżeń, dostajesz za co płacisz. Lot powrotny był męczarnią. Wylot z godziny na godzinę się opóźniał, nie dostawaliśmy żadnej wiarygodnej informacji (wylot planowany na 5:40). Po 17 godzinach oczekiwania na lotnisku, o 21 lot został odwołany. Straciliśmy połączenie do Warszawy. Infolinia nie działała, obsługa lotniska kazała nam jechać do Hotelu i wrócić o 3 rano. Dostaliśmy bilety tylko do Pekinu, lot air China. Mimo, że dzień wcześniej mówiono nam, że bilety będą do Warszawy. W Pekinie wyladowaliśmy z 24h opóźnieniem. Na lot do Polski znowu musieliśmy czekać ponad 12 godzin, wracaliśmy z przesiadka przez Monachium. Żeby odebrać bagaż w Pekinie musieliśmy wyrabiać wizy tymczasowe. Do Polski dotarliśmy ponad 30 godzin później niż mieliśmy. Stanowczo odradzam. Nie usłyszeliśmy żadnego przepraszam, nikt nam na miejscu nie chciał udzielić informacji ani w Ho Chi minh ani w Pekinie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy