×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Air China (CA)


 3.8

/10

Air ChinaAir China to chińskie narodowe linie lotnicze z siedzibą w Pekinie. Głównym węzłem jest Port lotniczy Pekin. Należą do sojuszu Star Alliance.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń Air ChinaZalety: Brak.
Wady: 4 odcinki na trasie WAW-PEK-ICN, TPE-PEK-WAW. 3 razy A330 rozpadający się, rozrywka pokładowa bezużyteczna, rozpadające się fotele, straszny hałas, jedzenie koszmarne, personel pokładowy obrażony. Totalne dno.
1

/10

15/10/2019 12:35,  
Zalety: Cena
Wady: Lecielismy przez Pekin do Wietnamu początkiem listopada. Lot do Wietnamu, bez większych zastrzeżeń, dostajesz za co płacisz. Lot powrotny był męczarnią. Wylot z godziny na godzinę się opóźniał, nie dostawaliśmy żadnej wiarygodnej informacji (wylot planowany na 5:40). Po 17 godzinach oczekiwania na lotnisku, o 21 lot został odwołany. Straciliśmy połączenie do Warszawy. Infolinia nie działała, obsługa lotniska kazała nam jechać do Hotelu i wrócić o 3 rano. Dostaliśmy bilety tylko do Pekinu, lot air China. Mimo, że dzień wcześniej mówiono nam, że bilety będą do Warszawy. W Pekinie wyladowaliśmy z 24h opóźnieniem. Na lot do Polski znowu musieliśmy czekać ponad 12 godzin, wracaliśmy z przesiadka przez Monachium. Żeby odebrać bagaż w Pekinie musieliśmy wyrabiać wizy tymczasowe. Do Polski dotarliśmy ponad 30 godzin później niż mieliśmy. Stanowczo odradzam. Nie usłyszeliśmy żadnego przepraszam, nikt nam na miejscu nie chciał udzielić informacji ani w Ho Chi minh ani w Pekinie.
1

/10

19/12/2018 23:07,  
Zalety: loty bardzo punktualne (Warszawa - Seul z przesiadką w Pekinie), jedzenie mocno przeciętne ale posiłek podany nawet w czasie 2 godzinnego lotu Obsługa bardzo miła
Wady: system rozrywki bardzo powolny
7

/10

25/09/2018 17:46,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie