Air China rozszerza code-share z Air Canada

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
14 grudnia 2017 09:02
Air China oraz Air Canada rozszerzają umowę code-share oraz porozumienie w sprawie wspólnego dostępu do poczekalni biznesowych.
Reklama

Rozszerzona umowa współpracy ma obowiązywać od kwietnia przyszłego roku, pod warunkiem uzyskania zgody regulatorów i rządów obu państw.

Air China umieści swój kod na nowym, codziennym locie Air Canada z Moetrealu do Szanghaju, a także na lotach kanadyjskiego przewoźnika z Vancouver do Victorii, Kelowny, Saskatoon i Reginy. Kody Air Canada zostaną dodane do lotów Air China między Pekinem a Zhengzhou, Xiamen, Shenzhen i Nanjing. Code-share będzie obowiązywał także na lotach pomiędzy Montrealem i Hawaną na Kubie.

Od 15 grudnia członkowie programów Air Canada Aeroplan lub Air China PhoenixMiles otrzymają mile premiowe w wysokości do 30 proc. za wszystkie loty obsługiwane przez jednego z przewoźników. Oprócz tego Air Canada otworzy dostęp do swoich salonów Maple Leaf w Montrealu i Vancouver wszystkim pasażerom linii Air China podróżujących w klasie pierwszej i biznes. Pasażerowie Air Canada mają już teraz dostęp do salonów Air China w Pekinie, Szanghaju i innych częściach Chin.

Przyszły rok został ogłoszony przez rządy obu państw, rokiem turystyki chińsko-kanadyjskiej.


Fot. Piotr Bożyk

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama