×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej Air China


Zalety: Cena, punktualność. Solidne linie, dla mnie są ok. Obsługa miła, jedzenie w miarę ok. Całkiem wygodnie i co najważniejsze na czas.
Wady: System rozrywki pokładowej beznadziejny i do tego ledwo działający. Jednak ja tego nie potrzebuję, jak komuś na tym zależy to będzie bardzo niezadowolony.
7

/10

13/04/2020 12:29,  
Zalety: Brak.
Wady: 4 odcinki na trasie WAW-PEK-ICN, TPE-PEK-WAW. 3 razy A330 rozpadający się, rozrywka pokładowa bezużyteczna, rozpadające się fotele, straszny hałas, jedzenie koszmarne, personel pokładowy obrażony. Totalne dno.
1

/10

15/10/2019 12:35,  
Zalety: Cena
Wady: Lecielismy przez Pekin do Wietnamu początkiem listopada. Lot do Wietnamu, bez większych zastrzeżeń, dostajesz za co płacisz. Lot powrotny był męczarnią. Wylot z godziny na godzinę się opóźniał, nie dostawaliśmy żadnej wiarygodnej informacji (wylot planowany na 5:40). Po 17 godzinach oczekiwania na lotnisku, o 21 lot został odwołany. Straciliśmy połączenie do Warszawy. Infolinia nie działała, obsługa lotniska kazała nam jechać do Hotelu i wrócić o 3 rano. Dostaliśmy bilety tylko do Pekinu, lot air China. Mimo, że dzień wcześniej mówiono nam, że bilety będą do Warszawy. W Pekinie wyladowaliśmy z 24h opóźnieniem. Na lot do Polski znowu musieliśmy czekać ponad 12 godzin, wracaliśmy z przesiadka przez Monachium. Żeby odebrać bagaż w Pekinie musieliśmy wyrabiać wizy tymczasowe. Do Polski dotarliśmy ponad 30 godzin później niż mieliśmy. Stanowczo odradzam. Nie usłyszeliśmy żadnego przepraszam, nikt nam na miejscu nie chciał udzielić informacji ani w Ho Chi minh ani w Pekinie.
1

/10

19/12/2018 23:07,  
Zalety: loty bardzo punktualne (Warszawa - Seul z przesiadką w Pekinie), jedzenie mocno przeciętne ale posiłek podany nawet w czasie 2 godzinnego lotu Obsługa bardzo miła
Wady: system rozrywki bardzo powolny
7

/10

25/09/2018 17:46,  
Zalety: Lot na czas. Czysto w samolocie. Niezłe posiłki. Na śniadanie 2 opcje na ciepło (jajecznica i kurczak z ryżem). Bardzo dobre opcje dolotu do miast chińskich i Azji Wschodniej.
Wady: Stary samolot. System IFE archaiczny. Na moim ekranie nie było żadnej treści przez 80% lotu.
3

/10

08/05/2018 11:27,  
Zalety: normalna linia, dużo miejsca w samolocie
Wady: -
6

/10

12/01/2018 10:30,  
Zalety: Brak
Wady: Najgorsza linia lotnicza jaką leciałem na połączeniu dalekodystansowym. Po pierwsze, we wszystkich chińskich liniach obowiązuje zakaz używania opcji „flight mode” w telefonach komórkowych. Wszystkie muszą być bezwzględnie wyłączone i personel pokładowy tego skrupolatnie pilnuje. Zatem żadnych gier, zdjeć, muzyki ze smartfonów w czasie lotu. O dziwo, ów zakaz nie dotyczy tabletów. Brak konsekwencji oczywisty. Następnie alkohol. Na locie z PEK do WAW dostępne tylko piwo (podczas lotu WAW PEK było piwo i wino). Brak opcji zakupu jakiegokolwiek innego alkoholu. Jedzenie: po wylocie z PEK kanapka i jakieś snacki, a potem przed przylotem do WAW śniadanie (wybralem jajecznicę). Ponadto bardzo źle działający system rozrywki. Bardzo powolny i nie „user friendly” W sumie... nie polecam tej lini dla ludzi oodróżujących w klasie ekonomicznej.
3

/10

18/11/2017 09:40,  
Zalety: Punktualny przylot. Miękki start i lądowanie.
Wady: Jedzenie w buisness class na trasie Pekin-Bangkok nie do przyjęcia, obrzydliwe. Napoje wydzielane np. woda po butelce. Lot-em z Waw do Pekinu super, a dalej porażka, nigdy więcej
1

/10

02/01/2017 13:10,  
Zalety: ?
Wady: Wielki burdel,,, personel nieprzyjemny, nie zainteresowani pasażerami, totalnie olewają podróżnych, nie udzielają pomocy odsyłają w razie problemów i blokady biletów na tandetną infolinie,,, jednka chiny to wielka tandeta
1

/10

20/12/2016 10:27,  
Cezariusz Wala
Cezariusz Wala
Zalety: dobre połączenia w Azji
Wady: Brud, niemożliwość dokonania zmian rezerwacynych. Brak mozliwości wykorzystywania mil.
1

/10

13/01/2014 22:42,  


Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Air China i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie