×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Germanwings (4U)


 6.4

/10

GermanwingsGermanwings to niemieckie tanie linie lotnicze należące do grupy Lufthansy. Siedzibą linii jest Kolonia, drugi węzeł znajduje się w Stuttgarcie

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Tanie bilety - ale to niestety wszystkie zalety...
Wady: 1) System rozdawania posiłków na pokładzie przypomina ruletkę..., ten pasażer dostaje, a ten nie..., wiem że zalezy to od zakupionej taryfy, bo stewki wciąż spoglądają na listę, ale jest to strasznie żenujące (nawet dla "wybrańca" otrzymujacego przekąskę). 2) Notoryczne spóźnienia. 3) Gubiony bagaż - w moim przypadku co drugi lot tymi liniami... 4) Obsługa klienta na zastraszająco niskim poziomie..., wiem że to linia niskokosztowa, ale jakieś standardy powinny jednak obowiązywać; moja aktualna reklamacja u nich i zwrot poniesionych kosztów (przez opóźniony bagaż) trwa już miesiąc...
2

/10

08/10/2016 11:59,  
Zalety: kidloco - małe i klaustrofobiczne?? jak jesteś gruby to się odchudź! ich małe jet-y są super wygodne. Loty KTW-DUS o czasie z miłą obsługą i tanimi biletami.
Wady: nie znalazłam.
9

/10

23/02/2016 23:29,  
Zalety: Tanie bilety, fakt. Innych zalet nie zauważyłem.
Wady: Nie ma opcji, żeby Germanwings doleciał gdziekolwiek o czasie. No i do WAW często podstawiają te nieszczęsne CRJ, najciaśniejsze i najbardziej klaustrofobiczne samoloty na rynku.
2

/10

30/12/2015 22:29,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie