×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Strajk pilotów linii Germanwings


Z powodu strajku ogłoszonego przez związek zawodowy pilotów Vereinigung Cockpit (VC), który nadal nie doszedł do porozumienia z zarządem Lufthansy w sprawie świadczeń emerytalnych, linie Germanwings odwołają w najbliższy piątek (29.08) 116 ze 164 rejsów w godzinach 6:00-12:00.Pełna lista odwołanych połączeń Germanwings jest dostępna na stronie przewoźnika. Linia zapowiedziała pomoc pasażerom i nie pobieranie dodatkowych opłat za zmianę rezerwacji.

Zaplanowane rejsy Germanwings do Polski odbędą się zgodnie z rozkładem, ponieważ na trasach z i do naszego kraju lata linia Eurowings (spółka zależna Germanwings), której piloci nie przystąpili do strajku.


Jutrzejszy strajk najprawdopodobniej dotknie kilka tysięcy pasażerów. Piloci Lufthansy, Lufthansy Cargo, SWISS International, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Eurowings, Lufthansa CityLine oraz Air Dolomiti nie wezmą udziału w strajku.

Będzie to czwarty strajk w grupie Lufthansy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_e6d33 - Profil
gość_e6d33
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie