Linia lotnicza Enter Air (E4)

Lotnisko  Linia lotnicza Enter Air (E4) 5.9 Enter Air jest polską czarterową linią lotniczą, która powstała w listopadzie 2009, a pierwszy lot wykonała 25 kwietnia 2010.

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

gonia750416 15/09/2021 15:21   
gonia750416 - Profil gonia750416
1 Zalety: Obsługa na pokładzie

Wady: Najgorsze linie lotnicze jakimi leciałam. Uszkodzili bagaż a nie chcą wypłacić odszkodowania. Opisują w odrzuceniu reklamacji inna walizkę niż mam (skorupę) a reklamowana walizka była z materiału. Nie wiedzą o czym piszą. Nie polecam ????
Neko 14/07/2021 21:11   
Neko - Profil Neko
1 Zalety: Jedynym plusem są miłe stewardessy i piloci, aż mi żal, że pracują w takiej firmie.

Wady: Nasz samolot nie wystartował z powodu usterki. Łączne opóźnienie wyniosło 24 godziny. Wylot miał być ok. 13:00. Najpierw przetrzymano nas ponad 3 godz. w środku samolotu na lotnisku, a później łaskawie zaproponowano kubeczek wody (sztuk: 1). Dopiero po powrocie do Polski wyczytaliśmy, że w takiej sytuacji należałby nam się posiłek - w tym przypadku nie dość, że takiego posiłku nam nie zaoferowano, to jeszcze rozpoczęto serwis pokładowy, wszyscy rzucili się na dania obiadowe w obawie, że dla wszystkich nie wystarczy (brzmi absurdalnie, wiem, proszę nie oceniać - nawet nie powiedziano nam, ile jeszcze będziemy w tym samolocie siedzieć, ludzie spanikowali), oczywiście za wszystko pasażerowie musieli zapłacić z własnych pieniędzy. W końcu po ponad 4 godz. zdecydowano, że wylecimy jutro. Kolejne kilka godzin na lotnisku, bez bagażu, bez jakiejkolwiek informacji gdzie iść, gdzie jest jakiś transport, totalny koszmar. Około 21:00 przetransportowano nas w końcu do hotelu zastępczego, dopiero wtedy dostaliśmy jakikolwiek posiłek... No i teraz tak - na pismo o odszkodowanie przyszła oczywiście odmowa, bo usterka to "sytuacja nadzwyczajna", a jakże, wcale nie kwestia tego, że można by lepiej serwisować swoją flotę. Łaskawie zaproponowano nam 150 euro w ramach ugody z wybitnym zapiskiem, że szczegóły tej sprawy mają pozostać w tajemnicy, co mnie jedynie mocno rozbawiło. No niestety, część ludzi na tym etapie się poddaje, bierze te 150 euro i temat zamknięty, bo nie chce im się bawić w bieganie po sądach...
AdMen 18/09/2020 08:47   
AdMen - Profil AdMen
1 Zalety: Uniformy :)

Wady: Decydując się na wakacje warto sprawdzić jaka firma ma być podwykonawcą w zakresie przewozu pasażerskiego i unikać Enter Air. Linia ta uchyla się od odpowiedzialności za opóźniony o kilkanaście godzin lot - wydawać by się mogło, że sprawa jest oczywista i nie powinna budzić wątpliwości. Jest tabela kwot (zależna od odległości i czasu opóźnienia, jest lista pasażerów - poszkodowantych, jest wniesiona reklamacja w miejscu sprzedaży usług, których częścią był przelot , a jednak dla Enter Air to za mało. Enter Air robi nie chce wypłacić kwoty wynikającej z przepisów europejskich (400 euro / osobę), licząc na rezygnację poszkodowanych pasażerów z dochodzenia swoich roszczeń (większy ma rację? Enter Air twierdzi, że reklamacji złożona przez biuro podróży (miejsce zakupu pakietu usług) nie uznaje za reklamację złożoną i rozpatrywać nie zamierza. Tyle, że w ten sposób były kupione bilety i w polskim prawie nie ma znaczenia czy reklamujemy u sprzedawcy czy u usługodawcy / producenta. Enter Air ustanawia własne prawa - to tak jak byśmy nie mogli reklamować butów w sklepie, tylko u producenta, a masło nie w markecie a w mleczarni). Brak profesjonalizmu . Nie polecam.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama