×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Enter Air (E4)


 6.0

/10

Enter AirEnter Air jest polską czarterową linią lotniczą, która powstała w listopadzie 2009, a pierwszy lot wykonała 25 kwietnia 2010.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: brak
Wady: Firma bardzo nierzetelna w kontekście uszkodzenia bagażu (robi wszystko, aby nie wypłacić odszkodowania). Sam fakt wysłania w ciągu 7 dni od momentu uszkodzenia bagażu dokumentacji drogą tradycyjną (papierową) na wskazany adres jest tego przykładem (przecież jest droga elektroniczna, ale ona jak się okazuje zdecydowanie nie wystarcza). Pracownicy lini Enterair uszkodzili mi firmowy bagaż (całkowita dewastacja) w dniu wylotu (niedziela) na wakacje (Grecja, Kreta)-lipiec 2019. Zebrałem stosowną dokumentację (damage report) na lotnisku w Heraklionie, którą wysłałem do linii Enterair pocztą elektroniczną. Otrzymałem informację z potwierdzeniem i rejestracją oraz z prośbą o wysłanie dokumentacji w formie tradycyjnej na wskazany adres biura, co również po powrocie niezwłocznie uczyniłem. Kontaktowałem się później kilkakrotnie z prośbą o status sprawy, ale bezskutecznie. Po kolejnym mailu w tej sprawie (październik 2019) łaskawie odpisano mi, żebym ponownie wysłał dokumentację ale na inny adres, gdyż zmieniono lokalizację, co oczywiście wykonałem. Po ok. 3 tygodniach dostałem pismo w którym z żalem zawiadomiono mnie o negatywnym zakończeniu postępowania z powodu niedotrzymania 7 dniowego terminu wysłania dokumentacji. ŻENADA i BRAK JAKIEGOKOLWIEK POZYTYWNEGO PODEJŚCIA DO KLIENTA. SKANDAL I OBŁUDA, ZERO TOTALNE!!!
1

/10

6 dni, 22 godziny temu,  
Zalety: Lata to
Wady: Nie miła obsługa, drogie jedzenie o ile takowe znajduje się na pokładzie, nie mili członkowe załogi, złe traktowanie bagażu
1

/10

17/03/2020 20:51,  
Zalety: Łot Poznań-Teneryfa-Poznań. Zalety: czysty samolot, miła obsługa pokladowa
Wady: W drogę powrotną łot opóźniony o godzinę. Na lotnisku połamana walizka, zgłosiłem w biurze lotniskowym po przylocie na Teneryfie. Przyjęto zgłoszenie, poinformowano żebym po powrocie do Polski zgłosił się do EnterAir. Zrobiłem jak kazali, a Enter się wypiął!!! Nie wziął odpowiedzialności za to, pomimo protokolu szkody spisanego na lotnisku. Reklamację odrzucił bo napisali ze powinienem wysłać do nich list z Teneryfy. Skandaliczne podejście do Klienta. Szczerze odradzam te linie
1

/10

17/03/2020 17:24,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie