×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Enter Air (E4)


 6.0

/10

Enter AirEnter Air jest polską czarterową linią lotniczą, która powstała w listopadzie 2009, a pierwszy lot wykonała 25 kwietnia 2010.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Przelot o czasie.
Wady: 16.10.2018 ENT5872 WAW-RMF i powrót 27.10.2018 RMF-WAW ENT5944. Dramat. Start z Warszawy o czasie. Szefowa pokładu z błędnym spojrzeniem przeszła przez kabinę udając, że robi "final check", nic nie sprawdzała, po prostu przeszła z zarzuconym finezyjnie szalem przez pokład. Po starcie cała załoga znika w przednim bufecie na ponad godzinę bez żadnej informacji dla pasażerów. Aż się zaniepokoiliśmy. Prawdopodobnie liczyli wózki do sprzedaży. Potem sprzedaż jedzenia. Cała załoga z wypisaną nienawiścią na twarzy (nie dotyczy najmłodszej, która nadrabiała miną za resztę). Następnie pan steward przez (dosłownie) 30 minut czyta katalog duty free przez głośniki (przelot poranny - chcemy spać) z dokładnym opisem każdego produktu. Nie do wytrzymania. Przecież umiemy czytać. POWRÓT: Inna załoga, pani nawet się uśmiecha i coś zagaduje. Milej. Fotel w ostatnim rzędzie cały oblany colą z poprzedniego rejsu. Idę do toalety, moczę ręczniki i myję fotel. Stewardesa się zainteresowała, co się stało. Mówię, że fotel był zalany colą. "A, fotel zalany". Poszła. Po starcie robię zakupy, płacę kartą. Znowu czytają katalog, ale Bogu dzięki tylko 5 minut. Przy drugim serwisie chcę kupić kawę. Płacę kartą 6 zł. Stewardesa zrobiła taką minę, jakbym jej wybił rodzinę tą kartą. Udałem, że nie widzę, że jest bezczelna. Pieniądz to pieniądz. Steward zbiera śmieci. Podchodzi od tyłu i do nas na głos: "Śmieci???". Odpowiadam: "Nie, ludzie". Właśnie takie jest podejście w Enterze. Jesteś po prostu śmieciem.
1

/10

02/11/2018 19:48,  
Zalety: Lot z Zakyntos do Warszawy. Wszystko w porządku, lot spokojny, obsługa miła i uśmiechnięta. Owszem sprzedaż na pokładzie perfum itp. ale nic na siłe nie wpychają. Pilot raz w czasie lotu przedstawia się i informuje gdzie aktualnie się znajdujemy. Nie można się do niczego przyczepić , nawet do toalety, gdzie było czysto. Samolot również czysty, wszystko sprawne. Trzeba zaznaczyć , że to tanie linie lotnicze.
Wady: W zasadzie brak. No może to, że nie było katalogów produktów do kupienia na pokładzie przy naszych miejscach. Nie przeszkadzało mi to bo nic nie zamierzałem kupować. Lekkie opóźnienie, ale to mały drobiazg.
10

/10

14/10/2018 11:18,  
Zalety: Linie lotnicze Enter Air to do tej pory najlepsze linia lotnicza którą latała , stuardessy bardzo miłe , jedzenie bardzo dobre i tanie, bardzo dużo miejsca na nogi, lot opóźniony 3 minuty londowanie bardzo miękkie , piloci bardzo optymistyczni , stuardessy pocieszały płaczace dzieci, no nie wiem jak bardzo wysokie muszę mieć wymagania co do samolotu ludzie z opinią poniżej 5 gwiazdkę, samolot idelany , nie jakiś stary nowoczesny piloci oczywiście Polacy nie mam żadnych wad bardzo serdecznie dziękuję linie Enter Air za tą wspaniałą atmosferę , do zobaczenia :)))
Wady: ?
10

/10

11/10/2018 23:18,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie