Linia lotnicza Enter Air (E4)

Lotnisko  Linia lotnicza Enter Air (E4) 6 Enter Air jest polską czarterową linią lotniczą, która powstała w listopadzie 2009, a pierwszy lot wykonała 25 kwietnia 2010.

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

AdMen 18/09/2020 08:47   
AdMen - Profil AdMen
1 Zalety: Uniformy :)

Wady: Decydując się na wakacje warto sprawdzić jaka firma ma być podwykonawcą w zakresie przewozu pasażerskiego i unikać Enter Air. Linia ta uchyla się od odpowiedzialności za opóźniony o kilkanaście godzin lot - wydawać by się mogło, że sprawa jest oczywista i nie powinna budzić wątpliwości. Jest tabela kwot (zależna od odległości i czasu opóźnienia, jest lista pasażerów - poszkodowantych, jest wniesiona reklamacja w miejscu sprzedaży usług, których częścią był przelot , a jednak dla Enter Air to za mało. Enter Air robi nie chce wypłacić kwoty wynikającej z przepisów europejskich (400 euro / osobę), licząc na rezygnację poszkodowanych pasażerów z dochodzenia swoich roszczeń (większy ma rację? Enter Air twierdzi, że reklamacji złożona przez biuro podróży (miejsce zakupu pakietu usług) nie uznaje za reklamację złożoną i rozpatrywać nie zamierza. Tyle, że w ten sposób były kupione bilety i w polskim prawie nie ma znaczenia czy reklamujemy u sprzedawcy czy u usługodawcy / producenta. Enter Air ustanawia własne prawa - to tak jak byśmy nie mogli reklamować butów w sklepie, tylko u producenta, a masło nie w markecie a w mleczarni). Brak profesjonalizmu . Nie polecam.
siema302 06/04/2020 21:54   
siema302 - Profil siema302
2 Zalety: Czysto

Wady: Nie miła obsługa, opóźnienia tragedia miałem 3h opóźnienia, stare samoloty.
jz2307 27/03/2020 10:42   
jz2307 - Profil jz2307
1 Zalety: brak

Wady: Firma bardzo nierzetelna w kontekście uszkodzenia bagażu (robi wszystko, aby nie wypłacić odszkodowania). Sam fakt wysłania w ciągu 7 dni od momentu uszkodzenia bagażu dokumentacji drogą tradycyjną (papierową) na wskazany adres jest tego przykładem (przecież jest droga elektroniczna, ale ona jak się okazuje zdecydowanie nie wystarcza). Pracownicy lini Enterair uszkodzili mi firmowy bagaż (całkowita dewastacja) w dniu wylotu (niedziela) na wakacje (Grecja, Kreta)-lipiec 2019. Zebrałem stosowną dokumentację (damage report) na lotnisku w Heraklionie, którą wysłałem do linii Enterair pocztą elektroniczną. Otrzymałem informację z potwierdzeniem i rejestracją oraz z prośbą o wysłanie dokumentacji w formie tradycyjnej na wskazany adres biura, co również po powrocie niezwłocznie uczyniłem. Kontaktowałem się później kilkakrotnie z prośbą o status sprawy, ale bezskutecznie. Po kolejnym mailu w tej sprawie (październik 2019) łaskawie odpisano mi, żebym ponownie wysłał dokumentację ale na inny adres, gdyż zmieniono lokalizację, co oczywiście wykonałem. Po ok. 3 tygodniach dostałem pismo w którym z żalem zawiadomiono mnie o negatywnym zakończeniu postępowania z powodu niedotrzymania 7 dniowego terminu wysłania dokumentacji. ŻENADA i BRAK JAKIEGOKOLWIEK POZYTYWNEGO PODEJŚCIA DO KLIENTA. SKANDAL I OBŁUDA, ZERO TOTALNE!!!
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama