Linia lotnicza Enter Air (E4)

Lotnisko  Linia lotnicza Enter Air (E4) 5.8 Enter Air jest polską czarterową linią lotniczą, która powstała w listopadzie 2009, a pierwszy lot wykonała 25 kwietnia 2010.

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

WAPNIAKI 01/04/2024 12:46   
10 Zalety: Ja w opozycji do poprzednich opinii - uważam, że podróż tymi liniami należała do jednej z przyjemniejszych. Przemiła obsługa i sporo miejsca na nogi - co uważam za ogromną zaletę przy dłuższych podróżach zapisuje się jedynie na korzyść tej linii. Trasa była w miarę długa z Katowic na Zanzibar i naprawdę ciężko się do czegoś doczepić. Myślę, że linia stara się zdobywać kolejnych zadowolonych pasażerów stawiając na bardzo kulturalną obsługę i zdecydowanie wyższą jakość niż w innych tzw. renomowanych liniach, które niestety nie liczą się już z klientem, A szkoda... Lepiej samemu czasem sprawdzić daną linię niż opierać się na emocjonalnych chwilowych opiniach, bo wprowadza to lekki dysonans jak u nas. A proszę mi wierzyć latamy już od dawna i sporo. I tak na zakończenie - w samolocie było bardzo czysto... nawet w toalecie, gdzie zawsze już po kilku godzinach ciężko wejść nie doznając szoku węchowego.

Wady: Jak dla mnie nie ma... ale każdy widzi świat inaczej.
usuniety 16/02/2024 21:02   
1 Zalety: lot jako tako okej

Wady: Uszkodzono mi dwie walizki. W jednej został uszkodzony zamek co Enterair stwierdził, że to na pewno wina celników którzy na granicy chcieli otworzyć walizkę i użyli odpowiednich narzędzi uszkadzając walizkę a co za tym idzie uszkodzili walizkę. Decyzja odmowna - Jeżeli tak to dlaczego nie ma żadnego protokołu, żadnego śladu ? dlaczego ja nic o tym nie wiem, że taka sytuacja miała miejsce ? Po odwołaniu się i podaniu powyższego argumentu - bo przecież jeżeli ja nie mam żadnej takiej informacji to przewośnik zapewne ma odbili piłeczkę, że nie ma we wniosku żadnych zgłoszeń o uszkodzeniu innym walizki niż uszkodzenie zamka i przypuszczają, że ja sobie tą walizkę uszkodziłem w drodze do domu. Decyzja odmowna - kolejny mail w tej sprawie, ze w biurze na lotnisku w warszawie gdzie to zgłaszałem zrobiono również zdjęcia przy sporządzaniu protokołu. Doatakowo ja na lotnisku zrobiłem zdjęcia i załączam je do wniosku(w zdjęciu mozna sprawdzić metadane w których są informacje o miejscu wykonaniu zdjęcia i czasie) dodatkowo załączyłem zdjęcia walizki które zrobiłem po przyjeździe do domu. Czekam na decyzje. Mój nr sprawy: 5C19FDE Moja walizka ma masę przebarwień (tak jak się przełamuje plastik. Dodatkowo mam pęknięcie w w walizce i nawet jeżeli służby lotniska dobierały sie do walizki to zamek jest zupełnie z drugiej strony) Dodam jeszcze, ze drugą walizkę mi zniszczyli ale tam była dziura na wylot oraz spękana walizka - aczkolwiek zamek był cały i nie mogli się tutaj do niczego przyczepić.
waisik88 06/02/2024 18:57   
1 Zalety: Brak

Wady: Opóźnienie lotu o 1.5h ponieważ załoga stwierdziła, że nie polecą bo nie będą robić nadgodzin. Brak posiłków i napojów podczas lotu 12h- jedyna opcja to serwis płatny, bardzo kiepski. Wykupione miejsca w samolocie okazuje się, że nie obowiązują. Przesądzają pasażerów, strasząc że jeżeli nie zmienią miejsca podanego przez nich zostaną wyrzuceni z samolotu ponieważ opóźniają wylot ???????????? Samolot bardzo niewygodny, mały, duszno na pokładzie . Obsługa ok
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy