Linia lotnicza Enter Air (E4)

Lotnisko  Linia lotnicza Enter Air (E4) 5.9 Enter Air jest polską czarterową linią lotniczą, która powstała w listopadzie 2009, a pierwszy lot wykonała 25 kwietnia 2010.

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

Paulapoduvha 21 godzin, 9 minut temu   
1 Zalety: Jako tako się unosi w powietrzu

Wady: Wczoraj wylądowaliśmy w Katowicach z Dubaju po północy, po przylocie zostaliśmy wszyscy jak sie okazało skierowani do biura reklamacji. Uwaga - ŻADNA walizka z nami nie poleciała, samolot na ponad 100 osób i żadna nie miała walizki, wszyscy zmeczeni stalismy w kolejce do złożenia wniosku, nawet nie wiemy gdzie aktualnie znajdują sie walizki czy w jakim są stanie. Absurd. Rozumiem zgubic 2/3 walizki ale nie ponad 200 walizek!!! Wszystkie rzeczy podstawowe potrzebne do życia są gdzieś na drugim końcu świata, nie dostaliśmy ani odszkodowania ani żadnej wiadomości, że lecimy bez walizek. Czy to czasem nie sprawa pilota i stewardess o upewnienie sie czy walizki są na pokładzie ? ???? Przez cały nocny lot mieliśmy właczone światła - zero spania, co chwile budzili innych z swoimi „ofertami”
Magda123456789 5 dni, 16 godzin temu   
1 Zalety: Dolecieliśmy w jednym kawałku!!!

Wady: Ten lot był najgorszym w moim życiu a było ich bardzo dużo!!! Mam 156 cm wzrostu a czułam się jak zamknięta w mikro puszcze. Lecieliśmy 10 godzin na Zanzibar a nawet szklanki wody nie dostaliśmy nie wspominając o jedzeniu, które owszem było - ale tylko płatne- niestety niejadalne! Gdy lecieliśmy na Zanzibar moja córka poszła umyć ręce gdy je namydliła okazało się że w samolocie jest zepsuty wskaźnik i woda się skończyła więc musiałam jej spłukać mydło woda niegazowana, to jednak nic bo w drogę powrotną wigilię nie było wody bo wskaźnik wciąż był zepsuty więc ani kawy ani herbaty ani umyć rąk nie było można. W dodatku wracaliśmy w nocy a dla pań stewardess najważniejsze było sprzedać perfumy więc o 23 zaczęły wszystkich budzić swoim 20 minutowymi ogłoszeniami przez mikrofon, namawiając nas na niezbędne dla nas orzeszki i piwo oraz perfumy takie czy takie, po czym zaczęły jeździć wózkami nam po nogach i uderzając pasażerów w łokcie lub głowy, oczywiście światło było zapalone na fulla gdy zapytałam czy mogły by przygasić chociaż światła bo dzieci chcą spać powiedziały że za chwileczkę skończą oczywiście trwało to jeszcze ponad godzinę. Po czym mieliśmy międzylądowanie i wszedł nowy personel który po raz kolejny jeździł i proponował zakupy picia i perfum o 3 w nocy. Na dodatek stewardesy z pierwszej zmiany zostały na pokładzie i siedzieli wszyscy razem, rozmawiali bardzo głośno, śmiali się, wręcz krzyczeli byli najgłośniejsi w całym samolocie, niestety siedziałam rząd przed nimi i nie mogłam spać ani ja ani moja córka!!! Jedyny słowem TRAGEDIA!!! NIGDY WIĘCEJ ENTER AIR!!! Jedna gwiazdka to za dużo ale niestety mniej się nie da!
malena78 20/01/2023 10:00   
1 Zalety: Zerooo!

Wady: PKS dla KRASNALI! Dopuszczenie tych awionetek na rejsy międzykontynentalne to totalna pazerność i nieodpowiedzialność! Spróbujcie wcześniej zamknąć się na 13 godzin w budce telefonicznej
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama