Opinie o linii lotniczej Enter Air

Marek84 2 dni, 2 godziny temu   
2 Zalety: Brak

Wady: Unikanie odpowiedzialności za uszkodzony bagaż, dramatyczna obsługa reklamacji, kuriozalne argumentację. Pozostaje dochodzić swoich praw na drodze prawnej i unikać w przyszłości. Daje dwie gwiazdki tylko dlatego, że piloci byli profesjonalni. Szanowni, jeśli tylko będę miał taką możliwość to będę omijał Wasza linie szerokim łukiem. Na reklamację za uszkodzoną walizkę odpisaliście w kilku kuriozalnych akapitach, w tym przykładowo (co najbardziej mnie rozbawiło) że urwanie rączki w dużej walizce nie obniża jej wartości użytkowej. Być może wszyscy państwa pracownicy mają zdolności paranormalne i podnoszą ciężkie przedmioty siła umysłu - ja natomiast jestem jedynie człowiekiem i potrzebuje do tego rączki. Dodatkowo mijacie się z prawdą (żeby nie napisać, że wciskacie ludziom kit) twierdząc, że nie odpowiadacie za uszkodzenia bagażu bo tak sobie napisaliście w jakich warunkach. Otóż zgodnie z obowiązującym prawem odpowiadacie za bagaż od momentu jego nadania w punkcie wylotu aż do odbioru w punkcie docelowym. Żadne Wasze OWU czy inne warunki nie mogą ograniczać praw konsumenta wynikających z przepisów i konwencji. Trudno mi uwierzyć, że Wasz personel z tzw. "Customer Care" tego nie wie - proponuję zatem doczytać przepisy prawne lub wysłać na szkolenie. Ja tymczasem skieruje sprawę przez odpowiednie instytucje w tym kraju. Szkoda, że całkiem udane wakacje z Itaka zakończyły się w taki sposób - ale jak widać to u Państwa standard.
tomekswx 5 dni, 10 godzin temu   
1 Zalety: Brak

Wady: Brak odpowiedzialności za uszkodzony bagaż, brak odszkodowania, fatalna obsługa klienta, nigdy więcej z nimi nie polecę.
zibi1001 6 dni, 4 godziny temu   
1 Zalety: Trudno powiedzieć. Latają ...

Wady: Enter Air to jest kpina. Nie mają nawet infolinii, jedyny kontakt przez formularz strony. Rozpatrują reklamacje przez 30 dni, potem piszą że czegoś im brakuje mimo przysłania wszystkich wymaganych dokumentów, dosyłamy ponownie to samo, rozpatrują kolejne 30 dni, po 60 dniach piszą że zwrócą np. 100 zł za zniszczone 2 walizki 100 zł za jedną walizkę innej osobie 60zł innej osobie za walizkę za 660zł nawet bez pouczenia co w przypadku gdy się z tym nie zgadzam z koniecznością podpisania do zwrotu klauzuli o nie ubiegania się o dalsze roszczenia. ze względu na koszty Jedna z osób otrzymała po miesiącu kolejna wiadomość, że ma to oświadczenie wysłać LISTOWNIE, nie mejlowo oraz, że nie uprawdopodobniła wartości walizek (wysłałam im linka do strony Wittchen gdzie jest ceną walizek nowych ). Sprawa o takie traktowanie została zgłoszona do UOKiK, ale bez pomocy. Utworzyliśmy na FB grupę https://www. facebook. com/groups/842094650144234 Poszkodowani przez Enter.
JoannaDobra 05/11/2022 21:10   
1 Zalety: Brak.

Wady: Uszkodzona walizka z winy przewoźnika. Złożona reklamacja, dwukrotnie odrzucona. Zdaniem linii Enter Air uszkodzenie nie ma wpływu na użytkowanie walizki - bzdura! Przewoźnik uważa się za jedną największych linii czarterowych w Europie, a nie szanuje swoich klientów. SKANDAL. Nie polecam.
andrze061986 21/10/2022 21:40   
10 Zalety: Super linia lotnicza miła obsługa

Wady: Brak
Pat123 20/10/2022 18:11   
1 Zalety: Sporo miejsca na nogi

Wady: Te linie to jakaś tragedia, uszkodzili walizkę, która nie nadaje się do dalszego użytku (pękła), a oczywiście reklamacji nie uznali ponieważ walizka ma 3 lata. Podczas naszego lotu uszkodzeniu uległy 4 walizki oraz jedna zaginęła Nigdy więcej nie skorzystamy z tych linii Nie polecam
Janeta 17/09/2022 10:01   
1 Zalety: Brak

Wady: Brak kontaktu, niszczą bagaże i uchylają się od odpowiedzialności. Te linie to porażka.
Aleksandra2022 21/08/2022 23:36   
4 Zalety: Lecieliśmy tymi liniami w obie strony i w jedną mieliśmy dość miłą, jednak mało informatywną obsługę. Największą zaletą byli piloci, którzy w obu lotach świetnie się spisali. Loty także trafiły nam się o czasie.

Wady: W obie strony mieliśmy wykupione konkretne miejsca i w jedną było wszystko w porządku, jednak w drodze do Polski jedno z miejsc było na drugim końcu samolotu, próbowaliśmy się dowiedzieć czemu tak się stało, ale nikt nam nie potrafił odpowiedzieć. Na pokładzie samolotu mieliśmy także bardzo niemiłą obsługę, jedna z stewardess zaczęła pytać ludzi jak debili, gdzie lecą tym samolotem i kazała wyciągać od nowa karty pokładowe, co bardzo opóźniło wsiadanie do samolotu i zrobiła się duża kolejka. My mieliśmy też ten problem z miejscami w samolocie i próbowaliśmy to jakoś rozwiązać, to również ta sama stewardessa bardzo nieprzyjemnie zaczęła się do nad zwracać i oznajmiła że opóźniany tylko lot, gdzie i tak czekaliśmy na busa z kolejnymi pasażerami. Bagaże dostaliśmy koszmarnie zniszczone oraz długo na nie czekaliśmy. Nie wiem czy wybrałabym ponownie linię Enter Air, ponieważ ten przelot przysporzył więcej stresu niż przyjemności.
Kaate505 16/08/2022 20:17   
10 Zalety: Czytam opinie wadliwe o tej linii i jestem w szoku że tyle negatywów ma. osobiscie frunelam tymi liniami około 10 razy głównie egipt lub turcja.. jestem zadowowolona pod każdym względem głowie ślę pochwały dla pilotów bez których loty by się nie odbyły wiadomo raz trzęsie raz nie raz szybciej schodzi raz nie uważam to za normalnie każdy ma swój sposób na prowadzenie samolotu... co ważne zapominamy że piloci to ludzie tacy jak my ze złymi dniami i dobrymi ja wiem to ich praca obowiązek ale to tylko ludzie czy my w pracy gdzie kolwiek robimy jesteśmy skrupulatni idealni ?... chwalimy pilotów oni naprawdę są niesamowici w swojej pracy . módlmy się żeby w pracy swojej byli tacy jak do tej pory... dziękuję pilotom którzy fruneli że mną niech Bóg ma ich w swojej opiece.

Wady: Doceniajmy pracę pilotów
Dago 14/07/2022 00:12   
1 Zalety: Brak

Wady: Lot 09.07.2022 ENT7228 do Warszawy, Enter nie zabrał na pokład 83 szt. !! bagażu. Po przylocie brak informacji przez linie Enter, że nie zabrał bagaży od połowy pasażerów tego lotu i ich nie ma, dopiero obsługa lotniska poinformowała nas że przewoźnik nie zabrał na pokład aż 83 szt. Teraz totalny brak kontaktu. Nie wiadomo co się dzieje z bagażem, czy jest zabezpieczony, kiedy zostanie sprowadzony do Polski ?. Totalne olanie klienta !. Jeżeli chce się mieć spokojne wakacje to omijać Enter Air.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama