Opinie o linii lotniczej Enter Air

AdMen 18/09/2020 08:47   
AdMen - Profil AdMen
1 Zalety: Uniformy :)

Wady: Decydując się na wakacje warto sprawdzić jaka firma ma być podwykonawcą w zakresie przewozu pasażerskiego i unikać Enter Air. Linia ta uchyla się od odpowiedzialności za opóźniony o kilkanaście godzin lot - wydawać by się mogło, że sprawa jest oczywista i nie powinna budzić wątpliwości. Jest tabela kwot (zależna od odległości i czasu opóźnienia, jest lista pasażerów - poszkodowantych, jest wniesiona reklamacja w miejscu sprzedaży usług, których częścią był przelot , a jednak dla Enter Air to za mało. Enter Air robi nie chce wypłacić kwoty wynikającej z przepisów europejskich (400 euro / osobę), licząc na rezygnację poszkodowanych pasażerów z dochodzenia swoich roszczeń (większy ma rację? Enter Air twierdzi, że reklamacji złożona przez biuro podróży (miejsce zakupu pakietu usług) nie uznaje za reklamację złożoną i rozpatrywać nie zamierza. Tyle, że w ten sposób były kupione bilety i w polskim prawie nie ma znaczenia czy reklamujemy u sprzedawcy czy u usługodawcy / producenta. Enter Air ustanawia własne prawa - to tak jak byśmy nie mogli reklamować butów w sklepie, tylko u producenta, a masło nie w markecie a w mleczarni). Brak profesjonalizmu . Nie polecam.
siema302 06/04/2020 21:54   
siema302 - Profil siema302
2 Zalety: Czysto

Wady: Nie miła obsługa, opóźnienia tragedia miałem 3h opóźnienia, stare samoloty.
jz2307 27/03/2020 10:42   
jz2307 - Profil jz2307
1 Zalety: brak

Wady: Firma bardzo nierzetelna w kontekście uszkodzenia bagażu (robi wszystko, aby nie wypłacić odszkodowania). Sam fakt wysłania w ciągu 7 dni od momentu uszkodzenia bagażu dokumentacji drogą tradycyjną (papierową) na wskazany adres jest tego przykładem (przecież jest droga elektroniczna, ale ona jak się okazuje zdecydowanie nie wystarcza). Pracownicy lini Enterair uszkodzili mi firmowy bagaż (całkowita dewastacja) w dniu wylotu (niedziela) na wakacje (Grecja, Kreta)-lipiec 2019. Zebrałem stosowną dokumentację (damage report) na lotnisku w Heraklionie, którą wysłałem do linii Enterair pocztą elektroniczną. Otrzymałem informację z potwierdzeniem i rejestracją oraz z prośbą o wysłanie dokumentacji w formie tradycyjnej na wskazany adres biura, co również po powrocie niezwłocznie uczyniłem. Kontaktowałem się później kilkakrotnie z prośbą o status sprawy, ale bezskutecznie. Po kolejnym mailu w tej sprawie (październik 2019) łaskawie odpisano mi, żebym ponownie wysłał dokumentację ale na inny adres, gdyż zmieniono lokalizację, co oczywiście wykonałem. Po ok. 3 tygodniach dostałem pismo w którym z żalem zawiadomiono mnie o negatywnym zakończeniu postępowania z powodu niedotrzymania 7 dniowego terminu wysłania dokumentacji. ŻENADA i BRAK JAKIEGOKOLWIEK POZYTYWNEGO PODEJŚCIA DO KLIENTA. SKANDAL I OBŁUDA, ZERO TOTALNE!!!
marcelny 17/03/2020 20:51   
marcelny - Profil marcelny
1 Zalety: Lata to

Wady: Nie miła obsługa, drogie jedzenie o ile takowe znajduje się na pokładzie, nie mili członkowe załogi, złe traktowanie bagażu
Mryku 17/03/2020 17:24   
Mryku - Profil Mryku
1 Zalety: Łot Poznań-Teneryfa-Poznań. Zalety: czysty samolot, miła obsługa pokladowa

Wady: W drogę powrotną łot opóźniony o godzinę. Na lotnisku połamana walizka, zgłosiłem w biurze lotniskowym po przylocie na Teneryfie. Przyjęto zgłoszenie, poinformowano żebym po powrocie do Polski zgłosił się do EnterAir. Zrobiłem jak kazali, a Enter się wypiął!!! Nie wziął odpowiedzialności za to, pomimo protokolu szkody spisanego na lotnisku. Reklamację odrzucił bo napisali ze powinienem wysłać do nich list z Teneryfy. Skandaliczne podejście do Klienta. Szczerze odradzam te linie
marianpazdzioch 28/01/2020 21:19   
marianpazdzioch - Profil marianpazdzioch
1 Zalety: brak opóźnień

Wady: Dotyczy lotu 20go Stycznia - Katowice: zachowanie personelu pokładowego stewardess to porażka. w szczególności jednej pani której wiek już chyba przekracza odpowiedni do tego stanowiska. jej wyniosłość arogancja przy próbie podjęcia dialogu oraz podczas obsługi wychodzi poza jakiekolwiek normy dobrego wychowania. Jestem rozczarowany!! . serdecznie nie pozdrawiam pani Karoliny.
szymi20 20/01/2020 20:48   
szymi20 - Profil szymi20
8 Zalety: Lot ENT 7835 i ENT 7836 na trasie Warszawa - Sal - Warszawa (12 i 19 stycznia 2020 r.) samolotami Boeing 737-800 o numerze SP-ENQ i SP-ESC. Oba loty odbywały się z międzylądowaniem na tankowanie w Maladze. Obie maszyny należą do tych wysłużonych, a mimo wszystko wnętrze kabiny prezentowało się dobrze - było czyste i sprawiało wrażenie stosunkowo nowej i zmodernizowanej. Pomimo długiego dystansu i międzylądowania loty odbyły się planowo, bez najmniejszego opóźnienia. Wymiana załóg w Maladze także przebiegła płynnie. Polscy piloci na bieżąco informowali pasażerów o parametrach lotu, a serwis pokładowy nie był nachalny (a przez blisko 9 godzin lotu miał ku temu świetną okazję).

Wady: Boeing 737-800 Enter Air zdecydowanie nie spełnia się w roli samolotu długodystansowego. Wnętrze kabiny jest małe, co negatywnie wpływa na komfort podczas tak długiej podróży. Doszukując się wad na pewno warto zwrócić uwagę na brak siatek w poprzedzającym fotelu i ograniczony zasób serwisu pokładowego w locie powrotnym - linia powinna lepiej zaopatrywać catering w ciepłe posiłki, mając na uwadze, że samolot leci w dwie strony i w locie powrotnym pasażerowie także chcieliby skorzystać z pełnej oferty posiłków.
Padalec69 06/11/2019 14:51   
Padalec69 - Profil Padalec69
10 Zalety: Polska linia obsługująca głównie loty czarterowe. Wygodne fotele, odkupili je bodajże od Lufthansy. Samoloty czyste

Wady: Nie zauważyłem
ela5 29/10/2019 00:14   
ela5 - Profil ela5
9 Zalety: 20.10 WARSZAWA-TENERYFA LOT1119. Ponad godzinne opóźnienie. Przemiły Pan Szef z wiecznym uśmiechem zrekompensował oczekiwanie! Niestety trzy leniwe Panie na pokładzie które były widoczne jedynie podczas sprzedaży. Samolot był zachwycony Panem Chyba Marcinem (anioł lotu 119), prowadzający za rękę niepełnosprawnych do WC. Ktoś pisał o dyscyplinie i głośnym serwisie na nocnym locie, a tu wielki plus światła zgaszone, temperatura idealna, a Steeward szybko reagował na każde zachowanie Pasażerów jakie mogło zaburzyć odpoczynek innych. W imieniu nas Pasażerów dziękujemy!

Wady: Opóźnienie ponad godzinę.
Tinka 04/08/2019 20:11   
Tinka - Profil Tinka
10 Zalety: Leciałam samolotem Enter Air 1.08.2019 r. z Teneryfy do Warszawy( lot ENT 7346). Bardzo boję się latać, natomiast podróż tą linią to wielka przyjemność. Perfekcyjne lądowanie ( słowa uznania dla Pana Kapitana). Szczególne podziękowania dla całej załogi, profesjonalnej, miłej, uśmiechniętej, zawsze chętnej do pomocy. Samolot bardzo czysty, sprawny serwis. Mam nadzieję, że kolejny raz będę miała przyjemność lecieć Enter Air. Polecam

Wady: Brak
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama