×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej Enter Air


Zalety: brak
Wady: Firma bardzo nierzetelna w kontekście uszkodzenia bagażu (robi wszystko, aby nie wypłacić odszkodowania). Sam fakt wysłania w ciągu 7 dni od momentu uszkodzenia bagażu dokumentacji drogą tradycyjną (papierową) na wskazany adres jest tego przykładem (przecież jest droga elektroniczna, ale ona jak się okazuje zdecydowanie nie wystarcza). Pracownicy lini Enterair uszkodzili mi firmowy bagaż (całkowita dewastacja) w dniu wylotu (niedziela) na wakacje (Grecja, Kreta)-lipiec 2019. Zebrałem stosowną dokumentację (damage report) na lotnisku w Heraklionie, którą wysłałem do linii Enterair pocztą elektroniczną. Otrzymałem informację z potwierdzeniem i rejestracją oraz z prośbą o wysłanie dokumentacji w formie tradycyjnej na wskazany adres biura, co również po powrocie niezwłocznie uczyniłem. Kontaktowałem się później kilkakrotnie z prośbą o status sprawy, ale bezskutecznie. Po kolejnym mailu w tej sprawie (październik 2019) łaskawie odpisano mi, żebym ponownie wysłał dokumentację ale na inny adres, gdyż zmieniono lokalizację, co oczywiście wykonałem. Po ok. 3 tygodniach dostałem pismo w którym z żalem zawiadomiono mnie o negatywnym zakończeniu postępowania z powodu niedotrzymania 7 dniowego terminu wysłania dokumentacji. ŻENADA i BRAK JAKIEGOKOLWIEK POZYTYWNEGO PODEJŚCIA DO KLIENTA. SKANDAL I OBŁUDA, ZERO TOTALNE!!!
1

/10

6 dni, 22 godziny temu,  
Zalety: Lata to
Wady: Nie miła obsługa, drogie jedzenie o ile takowe znajduje się na pokładzie, nie mili członkowe załogi, złe traktowanie bagażu
1

/10

17/03/2020 20:51,  
Zalety: Łot Poznań-Teneryfa-Poznań. Zalety: czysty samolot, miła obsługa pokladowa
Wady: W drogę powrotną łot opóźniony o godzinę. Na lotnisku połamana walizka, zgłosiłem w biurze lotniskowym po przylocie na Teneryfie. Przyjęto zgłoszenie, poinformowano żebym po powrocie do Polski zgłosił się do EnterAir. Zrobiłem jak kazali, a Enter się wypiął!!! Nie wziął odpowiedzialności za to, pomimo protokolu szkody spisanego na lotnisku. Reklamację odrzucił bo napisali ze powinienem wysłać do nich list z Teneryfy. Skandaliczne podejście do Klienta. Szczerze odradzam te linie
1

/10

17/03/2020 17:24,  
Zalety: brak opóźnień
Wady: Dotyczy lotu 20go Stycznia - Katowice: zachowanie personelu pokładowego stewardess to porażka. w szczególności jednej pani której wiek już chyba przekracza odpowiedni do tego stanowiska. jej wyniosłość arogancja przy próbie podjęcia dialogu oraz podczas obsługi wychodzi poza jakiekolwiek normy dobrego wychowania. Jestem rozczarowany!! . serdecznie nie pozdrawiam pani Karoliny.
1

/10

28/01/2020 21:19,  
Zalety: Lot ENT 7835 i ENT 7836 na trasie Warszawa - Sal - Warszawa (12 i 19 stycznia 2020 r.) samolotami Boeing 737-800 o numerze SP-ENQ i SP-ESC. Oba loty odbywały się z międzylądowaniem na tankowanie w Maladze. Obie maszyny należą do tych wysłużonych, a mimo wszystko wnętrze kabiny prezentowało się dobrze - było czyste i sprawiało wrażenie stosunkowo nowej i zmodernizowanej. Pomimo długiego dystansu i międzylądowania loty odbyły się planowo, bez najmniejszego opóźnienia. Wymiana załóg w Maladze także przebiegła płynnie. Polscy piloci na bieżąco informowali pasażerów o parametrach lotu, a serwis pokładowy nie był nachalny (a przez blisko 9 godzin lotu miał ku temu świetną okazję).
Wady: Boeing 737-800 Enter Air zdecydowanie nie spełnia się w roli samolotu długodystansowego. Wnętrze kabiny jest małe, co negatywnie wpływa na komfort podczas tak długiej podróży. Doszukując się wad na pewno warto zwrócić uwagę na brak siatek w poprzedzającym fotelu i ograniczony zasób serwisu pokładowego w locie powrotnym - linia powinna lepiej zaopatrywać catering w ciepłe posiłki, mając na uwadze, że samolot leci w dwie strony i w locie powrotnym pasażerowie także chcieliby skorzystać z pełnej oferty posiłków.
8

/10

20/01/2020 20:48,  
Zalety: Polska linia obsługująca głównie loty czarterowe. Wygodne fotele, odkupili je bodajże od Lufthansy. Samoloty czyste
Wady: Nie zauważyłem
10

/10

06/11/2019 14:51,  
Zalety: 20.10 WARSZAWA-TENERYFA LOT1119. Ponad godzinne opóźnienie. Przemiły Pan Szef z wiecznym uśmiechem zrekompensował oczekiwanie! Niestety trzy leniwe Panie na pokładzie które były widoczne jedynie podczas sprzedaży. Samolot był zachwycony Panem Chyba Marcinem (anioł lotu 119), prowadzający za rękę niepełnosprawnych do WC. Ktoś pisał o dyscyplinie i głośnym serwisie na nocnym locie, a tu wielki plus światła zgaszone, temperatura idealna, a Steeward szybko reagował na każde zachowanie Pasażerów jakie mogło zaburzyć odpoczynek innych. W imieniu nas Pasażerów dziękujemy!
Wady: Opóźnienie ponad godzinę.
9

/10

29/10/2019 00:14,  
Zalety: Leciałam samolotem Enter Air 1.08.2019 r. z Teneryfy do Warszawy( lot ENT 7346). Bardzo boję się latać, natomiast podróż tą linią to wielka przyjemność. Perfekcyjne lądowanie ( słowa uznania dla Pana Kapitana). Szczególne podziękowania dla całej załogi, profesjonalnej, miłej, uśmiechniętej, zawsze chętnej do pomocy. Samolot bardzo czysty, sprawny serwis. Mam nadzieję, że kolejny raz będę miała przyjemność lecieć Enter Air. Polecam
Wady: Brak
10

/10

04/08/2019 20:11,  
Zalety: Lot WAW-FAO-WAW czystko, punktualnie, opóźnienie 50 min w jedną stronę nie z winy przewoźnika (eurocontrol) i wg mnie duży wpływ na to ma tez umiejscowienie ich na lotnisku Chopina, totalnie w polu gdzie dojazd trwał chyba z 5 min. powrót bez opóźnień.
Wady: .
9

/10

22/07/2019 14:28,  
Zalety: Bycie w przestworzach to dla mnie fobia !!!Nienawidzę latać , zawsze po wyjściu z samolotu , mówię sobie ze to był ostatni lot.. po czym po kilku miesiącach znów jestem w samolocie .. i znów to samo , jednak podczas lotu do Wrocławia 14,07 , uprzejmy Pan Tomasz (szef obsługi ) postarał sie swoim spojrzeniem oraz wiedza rozładować we mnie złe emocje. Oczy powiedzą nam wszystko :) niesamowity człowiek na właściwym miejscu !! Z takim stewardem mogę lecieć na koniec świata !! Dziękuję Do zobaczenia !!
Wady: . brak
10

/10

16/07/2019 22:20,  

Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Enter Air i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie