×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Jet Airways (9W)


 6.7

/10

Jet Airways

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Artur K.
Artur K.
Zalety: Śmiesznie niskie ceny połączeń lokalnych w Indiach. Nowe samoloty, głównie B737-800, nieco ciasne jednak. Zaskoczeniem był natomiast cichy ATR-72 (przyzwyczajony byłem do wściekle głośnych ATRów Eurolotu i mocno się zdziwiłem że może być tak cicho).
Wady: Różnie bywa z punktualnością.
8

/10

14/08/2013 16:01,  
Zalety: Kolejne punkty, tym razem za międzykontynentalny lot BRU-DEL-BRU. Bardzo dobre ceny, wygodne samoloty, smaczne posiłki, przemiła obsługa. Bagaż doleciał na wszystkich odcinkach bez żadnych problemów (również na przesiadce w BRU na samolot SN). Dosyć sprawnie działający dział obsługi klienta.
Wady: Drobne niedociągnięcia, które nie miały w sumie wpływu na całą ocenę. *** 1. Bilet wystawiony był jako loty code-share z Brussels Airlines - wszystko w porządku oprócz tego, że system 9W nie widział numerów biletu. Ticket Desk szybko się z tym jednak uporał. *** 2. Brak możliwości odprawy on-line, gdy jest to code-share. *** Zakupy duty free na pokładzie - obsługa nie bardzo wiedziała, jak obciążyć moją kartę. Wszystko przeszło manualnie (cała taka ładna karteczka A4) - ponad 2 tyg. od lotu i wciąż karta obciążona (i jeszcze mi nie odpowiedzieli na maila, gdy chciałem zapłacić, haha) - dla mnie dobrze, dla linii troszkę mniej.
8

/10

19/02/2012 10:48,  
Zalety: Opinia oparta na lotach Jet Airways, Jet Airways Konnekt i JetLite na trasach BOM-DEL-ATQ-DEL-VNS/CCU-IXZ-MAA-BLR. Wygodne, czyste samoloty. Na lotach JetAirways i JetKonnect smaczne posiłki wliczone w cenę, JetLite za opłatą. Bagaż wliczony w cenę biletu. Wszystkie loty o czasie (z wyjątkiem jednego, ale rezerwacja zmieniona bez żadnego problemu na wcześniejszy lot). Bardzo dobra siatka połączeń w Indiach oraz atrakcyjne cenowo oferty. Dobry program lojalnościowy JetPrivilege oraz stosunkowo duża ilość partnerów lotniczych. Miła, profesjonalna obsługa.
Wady: Mała ilość połączeń z Europy (LON, BRU, MXP).
7

/10

19/12/2011 21:33,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie