Opinie o linii lotniczej Jet Airways

Artur K. 14/08/2013 16:01   
8 Zalety: Śmiesznie niskie ceny połączeń lokalnych w Indiach. Nowe samoloty, głównie B737-800, nieco ciasne jednak. Zaskoczeniem był natomiast cichy ATR-72 (przyzwyczajony byłem do wściekle głośnych ATRów Eurolotu i mocno się zdziwiłem że może być tak cicho).

Wady: Różnie bywa z punktualnością.
marqoos_pl 19/02/2012 10:48   
8 Zalety: Kolejne punkty, tym razem za międzykontynentalny lot BRU-DEL-BRU. Bardzo dobre ceny, wygodne samoloty, smaczne posiłki, przemiła obsługa. Bagaż doleciał na wszystkich odcinkach bez żadnych problemów (również na przesiadce w BRU na samolot SN). Dosyć sprawnie działający dział obsługi klienta.

Wady: Drobne niedociągnięcia, które nie miały w sumie wpływu na całą ocenę. *** 1. Bilet wystawiony był jako loty code-share z Brussels Airlines - wszystko w porządku oprócz tego, że system 9W nie widział numerów biletu. Ticket Desk szybko się z tym jednak uporał. *** 2. Brak możliwości odprawy on-line, gdy jest to code-share. *** Zakupy duty free na pokładzie - obsługa nie bardzo wiedziała, jak obciążyć moją kartę. Wszystko przeszło manualnie (cała taka ładna karteczka A4) - ponad 2 tyg. od lotu i wciąż karta obciążona (i jeszcze mi nie odpowiedzieli na maila, gdy chciałem zapłacić, haha) - dla mnie dobrze, dla linii troszkę mniej.
marqoos_pl 19/12/2011 21:33   
7 Zalety: Opinia oparta na lotach Jet Airways, Jet Airways Konnekt i JetLite na trasach BOM-DEL-ATQ-DEL-VNS/CCU-IXZ-MAA-BLR. Wygodne, czyste samoloty. Na lotach JetAirways i JetKonnect smaczne posiłki wliczone w cenę, JetLite za opłatą. Bagaż wliczony w cenę biletu. Wszystkie loty o czasie (z wyjątkiem jednego, ale rezerwacja zmieniona bez żadnego problemu na wcześniejszy lot). Bardzo dobra siatka połączeń w Indiach oraz atrakcyjne cenowo oferty. Dobry program lojalnościowy JetPrivilege oraz stosunkowo duża ilość partnerów lotniczych. Miła, profesjonalna obsługa.

Wady: Mała ilość połączeń z Europy (LON, BRU, MXP).
kreo 12/12/2011 22:32   
3 Zalety: dość nowy samolot, lot bez opóźnień i problemów

Wady: mało komunikatywny cabin crew: najpierw problemy z zamówionym posiłkiem, który miałem otrzymać rano, rano okazało się, że mimo wczorajszej deklaracji, posiłku nie ma. poza tym pierwszy raz widziałm crew, który usułuje cały lot chować się za zasłonkami i tam zajmuje się długimi i głośnymi dyskusjami - akurat siedziałem obok...
kkuba85 29/11/2011 13:22   
10 Zalety: Swietna linia. lecialem na trasie NYC- Bruksela. Wszystko na czas. Nowiuki A330. Przewozilismy suknie slubna mojej zony- wzieli bez problemu do szafy w business klasie. Swietna cena i jeszcze lepszy catering.

Wady: absolotnie brak
docentfurm 19/11/2011 17:54   
10 Zalety: dobre jedzenie, bardzo profesjonalna crew, nowe samoloty, czysto, punktualnie

Wady: brak
Piotr Nowak 28/05/2011 11:29   
1 Zalety: brak

Wady: NIE PUNKTUALNI - 7 i 2,5 h opóźnień, brak posiłków na czarterach, napoje słabej jakości i tylko płatne
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama