×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jet Airways: Trzy razy dziennie z Londynu do Bombaju


Linie Jet Airways od października zwiększą liczbę operacji lotniczych pomiędzy Londynem i Bombajem do trzech dziennie.Nowe loty, które zainaugurowane zostaną 29 października, są odpowiedzią na stały wzrost podróży pomiędzy Wielką Brytanią i Indiami, wynoszący około 10 proc. rocznie.

Lot 9W115 wystartuje z Londynu Heathrow o godzinie 15:30, by przylecieć do Bombaju o 5:55 rano czasu lokalnego. W drogę powrotną do Londynu lot 9W116 wystartuje o godzinie 9:05, przylot do stolicy Wielkiej Brytanii planowany jest na godzinę 13:35. 

Nowe połączenie zwiększy oferowania na trasach pomiędzy Wielką Brytanią a Indiami obsługiwanymi przez Jet Airways o prawie 33 proc. Łącznie indyjski przewoźnik będzie operował cztery loty dziennie z Londynu do Bombaju oraz Delhi. Dalej pasażerowie będą mogli przesiąść się na loty Jet Airways do 35 kierunków w Indiach oraz sześć kierunków międzynarodowych. 

- Linie Jet Airways są zachwycone, że będą mogły zaoferować trzeci bezpośredni lot dziennie pomiędzy Londynem Heathrow i Bombajem. Nowe połączenie umożliwi naszym gościom jeszcze lepsze przesiadki na loty w obrębie oraz poza Indiami, oferujące większy wybór, wygodę i komfort. Nasze doświadczenie na rynku światowym wraz ze słynną indyjską gościnnością wyróżniają nas spośród innych przewoźników - powiedział Jayaraj Shanmugam, dyrektor handlowy Jet Airways.   


fot. BriYYZ (Flickr/CC)
gość_03ead - Profil
gość_03ead
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie