Jet Airways zawiesza kolejne rejsy

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
18 marca 2019 09:19
1 komentarz
Zmagający się z problemami finansowymi Jet Airways zawiesza kilka swoich tras. Decyzja dotyczy połączeń m.in. do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale także do Kataru i Singapuru.
Reklama

Przewoźnik boryka się z poważnymi problemami od jesieni ub. roku. Od tego czasu regularnie w ramach szukania oszczędności tnie siatkę połączeń i zmniejsza częstotliwość na kolejnych rejsach. Miesiąc temu linia uziemiła cztery swoje maszyny, ponieważ nie była w stanie zapłacić leasingodawcom.


Tymczasem zagraniczne portale informują o kolejnych kłopotach Jet Airways. W poniedziałek przewoźnik nie wykona w sumie pięciu rejsów do Abu Zabi (z Bombaju, Delhi i Pune), sześciu rejsów do Dubaju (z Bombaju i Delhi) oraz dwóch rejsów z Delhi do Dohy. Duże zmiany czekają pasażerów podróżujących między Bombajem i Delhi a Singapurem - pasażerowie będą zmuszeni podróżować tam z międzylądowaniem, ponieważ linia zdecydowała się "scalić" obie trasy. Częstotliwość lotów wykonywanych na trasie Bangalore - Singapur zostanie zmniejszona do jednego lotu na dzień, natomiast między Pune a Singapurem samoloty w najbliższym czasie nie polecą w ogóle.

Nie wiadomo kiedy będzie można się spodziewać powrotu wstrzymanych połączeń. Według doniesień z Indii, możliwe są kolejne cięcia w siatce połączeń Jet Airways.

fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_f4d4b 2019-03-19 11:44   
gość_f4d4b - Profil gość_f4d4b
a moze po prostu zamknac ich i tyle
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama