×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jet Airways zawiesza kolejne rejsy


Zmagający się z problemami finansowymi Jet Airways zawiesza kilka swoich tras. Decyzja dotyczy połączeń m.in. do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale także do Kataru i Singapuru.


Przewoźnik boryka się z poważnymi problemami od jesieni ub. roku. Od tego czasu regularnie w ramach szukania oszczędności tnie siatkę połączeń i zmniejsza częstotliwość na kolejnych rejsach. Miesiąc temu linia uziemiła cztery swoje maszyny, ponieważ nie była w stanie zapłacić leasingodawcom.


Tymczasem zagraniczne portale informują o kolejnych kłopotach Jet Airways. W poniedziałek przewoźnik nie wykona w sumie pięciu rejsów do Abu Zabi (z Bombaju, Delhi i Pune), sześciu rejsów do Dubaju (z Bombaju i Delhi) oraz dwóch rejsów z Delhi do Dohy. Duże zmiany czekają pasażerów podróżujących między Bombajem i Delhi a Singapurem - pasażerowie będą zmuszeni podróżować tam z międzylądowaniem, ponieważ linia zdecydowała się "scalić" obie trasy. Częstotliwość lotów wykonywanych na trasie Bangalore - Singapur zostanie zmniejszona do jednego lotu na dzień, natomiast między Pune a Singapurem samoloty w najbliższym czasie nie polecą w ogóle.  

Nie wiadomo kiedy będzie można się spodziewać powrotu wstrzymanych połączeń. Według doniesień z Indii, możliwe są kolejne cięcia w siatce połączeń Jet Airways.

fot. mat. prasowegość_6fd1c - Profil
gość_6fd1c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie