×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jet Airways: Z Bombaju do Manchesteru


Linie lotnicze Jet Airways ogłosiły uruchomienie w najbliższym sezonie zimowym nowego połączenia z Indii do Wielkiej Brytanii.


Rejsy z Bombaju do Manchesteru wystartują 5 listopada 2018 roku i będą się odbywały cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, czwartki, soboty oraz niedziele.
Samolot będzie startował z Bombaju o godzinie 2:30, w Manchesterze wyląduje o godzinie 7:55 lokalnego czasu. Lot powrotny został zaplanowany na godzinę 9:35, w Indiach spodziewany jest o godzinie 0:40.

Linie lotnicze Jet Airways będą obsługiwały bezpośrednie loty między Bombajem a Manchesterem samolotami Airbus A330-200, który zabiera na pokład 254 pasażerów. Bilety na nowej trasie między Wielką Brytanią z Indiami są już w sprzedaży, ceny biletów zaczynają się od 400 GBP w dwie strony.

Jet Airways oferuje również trzy loty dziennie między Londynem Heatrow a Bombajem, a także codzienne loty z Heathrow do Delhi.


gość_8ac05 - Profil
gość_8ac05
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie