×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jet Airways i Virgin Atlantic z nową umową code-share


Linie lotnicze Jet Airways oraz Virgin Atlantic ogłosiły dalsze rozszerzenie umowy code-share o loty pomiędzy Indiami i Stanami Zjednoczonymi z przesiadką w Londynie.


Już od 19 kwietnia pasażerowie Jet Airways podróżujący do Stanów Zjednoczonych będą mogli przesiąść się w Londynie Heathrow na jeden z dziewięciu lotów do USA obsługiwanych przez Virgin Atlantic: do Atlanty, Bostonu, Newark, Waszyngtonu, Nowego Jorku, Los Angeles, Miami, San Francisco oraz Seattle. Oznacza to rozszerzenie porozumienia obowiązującego pomiędzy przewoźnikami od 2009 r., na mocy którego numer lotu Virgin Atlantic został dodany do połączenia pomiędzy Londynem Heathrow i Bombajem, obsługiwanym przez Jet Airways, podczas gdy brytyjski przewoźnik skupił się na obsłudze trasy z Londynu Heathrow do Delhi. 

W 2015 r. obowiązująca umowa code-share została rozszerzona o loty krajowe w Indiach obsługiwane przez Jet Airways, dzięki czemu pasażerowie Virgin Atlantic podróżując z Londynu do Delhi lub Bombaju zyskiwali możliwość kontynuowania podróży do dalszych pięciu miast w Indiach. 

W październiku ubiegłego roku linie lotnicze Jet Airways zawarły podobne porozumienie code-share, przewidujące możliwość przesiadki w Londynie Heathrow, z liniami lotniczymi Delta Air Lines. Na mocy tej umowy pasażerowie Delty mogą kontynuować podróż z Londynu do 20 kierunków w Indiach na pokładach samolotów Jet Airways. Kierunki objęte porozumieniem to: Ahmedabad, Amritsar, Bangalur, Calicut, Madras, Koczin, Coimbatore, Goa, Hyderabad, Indore, Dżajpur, Kalkuta, Lucknow, Mangalore, Pune, Trivandrum oraz Vadodara.


fot. briYYZ (Flickr/CC)gość_a98e9 - Profil
gość_a98e9
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie